Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl
Bombel

Chcesz kupić Sunny?? Zapytaj tutaj

Rekomendowane odpowiedzi

Tofu

Powodzenia ratuj sunniacza bo coraz mniej ich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
n14Czesio

https://sprzedajemy.pl/nissan-sunny-1-4-lpg-lancuch-rozrzadu-zdrowa-buda-nr42983372 Oglądał ktoś go? Jest już jakąś chwile, a mam w planach go oglądać. Sprzedwaca zapewnia, że od dołu nic z autem się nie dzieje, ale góra wygląda jakby nie raz była robiona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
misio_de

Kupię sportowe zawieszenie (gwint) do Nissana n14

Edytowane przez misio_de

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
multix

Witajcie forumowicze i fani marki. Wybaczcie jeśli wybrałem zły dział! Chcę sprzedać Nissana Sunny 1,3 LX z 1989 roku. Auto ogólnie zadbane i na chodzie. Nie było poważniejszych zdarzeń drogowych, jednak jak widać na zdjęciach drobne incydenty się zdarzały. W miarę możliwość postęp korozji był hamowany. Pytania proszę zadawać przez PW. Zapraszam do oględzin autka w Łodzi, co do ceny na pewno się dogadamy.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 1.jpg
Darmowe galerie na aukcje Allegro

Pozdrawiam serdecznie

Auto sprzedane - proszę o usunięcie mojego wpisu.

Edytowane przez multix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stefan

Witam wszystkich fanów marki. Polecam do odkupienia Nissana Sunny 2.0 D SLX kombi z 1993 ,przebieg 250 kkm jeżdżący, mechanicznie sprawny, wszystko działa, silnik nie do zajeżdżenia. Zapraszam do oglądania auta w Krakowie 730427052. Cena niewysoka.

Pozdrawiam Nissanowiczów

http://allegro.pl/nissan-sunny-2-0-diesel-slx-i7395406610.html#thumb/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
look76

witam wszystkich i każdego z osobna :)

Ze względów sentymentalnych , bardzo mocno zastanawiam się nad kupnem Sunny B11 w wersji sedan , znalazłem ogłoszenie:

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-sunny-stan-bdb-zadbany-do-jazy-unikat-i-wlasciciel-ID6ArxeR.html#a47cc743b7

Kolega oglądał pobieżnie i zwrócił uwagę na koszmary smród stęchlizny wewnątrz (podejrzewam uszczelki) i nie oryginalną przednią szybę :/

Jak wygląda sytuacja z częściami do silnika ,zawieszenie , uszczelki , czy są w miarę łatwo dostępne (serwis) , czy do B11 "podejdą" części z nowszych modeli (jakich) ?

Na co jeszcze zwrócić szczególną uwagę , wiem , że tylne kielichy , ale czy sprzedający zgodzi się na zdejmowanie plastików.. zobaczymy

Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie sugestie , pzdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
emilkonin

Witam,

Sprzedam Nissan Sunny 1.4 benzyna, rok 1991, przebieg 96 tyś. km, książka serwisowa prowadzona od początku do dnia dzisiejszego, jestem drugim właścicielem auta od nowości, opony letnie + zimowe. Auto spełnia wymogi i może zostać zarejestrowane jako zabytkowe (youngtimer). Możliwość obejrzenia na terenie Konina. Szczegóły pod numerem telefonu 603 441 814

IMG_20190317_140426.jpg

IMG_20190317_140440.jpg

IMG_20190317_133725.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi