Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Jakie Zarówki ?


Gość sebek_poz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebek_poz

Nie moge teraz podejść do auta a chcę zamówić nowe świeczki padło mi drogowe i postój z jednej strony jakie to oznaczenia i co polecanie...pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy
mijania + drogowe H4 60/55W polecam philipsa blue vision

postojowe W5W polecam z tej samej serii philipsa (drogie) lub halogenowki bodajze z narvy

 

te philipsy to szybko mi padły (po około 1,5roku) i z tego co wiem to nie tylko mi tak szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te philipsy to szybko mi padły (po około 1,5roku) i z tego co wiem to nie tylko mi tak szybko

No to długo na nich pojeździłeś, bo słyszałem że średnio co wytrzymują to 0,5 roku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy

dobrze że miałem jeszcze stare żarówki, już święcą minimum 5lat (nie wiem kiedy poprzedni właściciel je włożył). Szkoda kasy na te Philipsy kupywałem je jak tylko wchodziły i kosztowały wtedy z postojówkami około 100zł :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te philipsy z definicji krocej swieca. maja zwykle zwiekszona moc i szybciej sie przepalaja. ja zauwazylem we wtorek ze jedno krotkie mi padlo wiec dzis oszczednosciowo :wink: wyinstalowalem z halogena ale w moim sa h1 a nie h4. byc moze w p10 jest inaczej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...