Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Jakie Zarówki ?

Guest sebek_poz

Recommended Posts

Guest sebek_poz

Nie moge teraz podejść do auta a chcę zamówić nowe świeczki padło mi drogowe i postój z jednej strony jakie to oznaczenia i co polecanie...pozdro..

Guest Cysio

mijania + drogowe H4 60/55W polecam philipsa blue vision

postojowe W5W polecam z tej samej serii philipsa (drogie) lub halogenowki bodajze z narvy

Guest mdzalewscy
mijania + drogowe H4 60/55W polecam philipsa blue vision

postojowe W5W polecam z tej samej serii philipsa (drogie) lub halogenowki bodajze z narvy

te philipsy to szybko mi padły (po około 1,5roku) i z tego co wiem to nie tylko mi tak szybko

Guest KaZeLoT
te philipsy to szybko mi padły (po około 1,5roku) i z tego co wiem to nie tylko mi tak szybko

No to długo na nich pojeździłeś, bo słyszałem że średnio co wytrzymują to 0,5 roku ;-)

Guest mdzalewscy

dobrze że miałem jeszcze stare żarówki, już święcą minimum 5lat (nie wiem kiedy poprzedni właściciel je włożył). Szkoda kasy na te Philipsy kupywałem je jak tylko wchodziły i kosztowały wtedy z postojówkami około 100zł :twisted:

Guest greg76

te philipsy z definicji krocej swieca. maja zwykle zwiekszona moc i szybciej sie przepalaja. ja zauwazylem we wtorek ze jedno krotkie mi padlo wiec dzis oszczednosciowo :wink: wyinstalowalem z halogena ale w moim sa h1 a nie h4. byc moze w p10 jest inaczej... :roll:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...