Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Naprawa tapicerki fotela


Mike
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się, skrzywdziłem Almerkę, jakoś szybko wysiadałem z autka i łokciem oparłem się o miejsce szycia tapicerki fotela i ...trach...Puściło na szwie... :oops:

 

Foteliki pokryte welurem, wszystko w dobrym stanie więc nie spodziewałem się, że coś takiego się może przydarzyć... :cry:

 

:arrow: Ktoś kiedyś naprawiał coś takiego?

:idea: Z tyłu jest suwak i aż korci coby zdjąć i dać do zszycia na maszynie, tyle czy z powrotem załorzę...

 

 

Qrcze, pierw te nasiona, teraz fotele, po prostu sam sobie robię demolkę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chełmiak

Witam gdybys mieszkał blizej to 5 min i bym ci zalatwił problem.Robie takie rzeczy,a tak na odległość to mogę ci powiedzieć abyś nabył taką półokrągłą igłe do ręcznego szycia i krytym sciegiem zszył :lol: jak wiesz o co chodzi 8)

W sumie do Chełma masz ze250 km.jak ci sie nudzi to wal jak w dym 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się to załatwić bez ściągania pokrycia fotela?

 

Dostałem na PW info ile to trzeba się z tym nakombinować i nie napawa mnie to optymizmem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chełmiak
Czy matriał z siedzenia da sie zdjąć, tak żeby została sama gąbka :?: .

Też mam przetarty i chciałem zszyć.

 

Pozdrawiam

 

 

Oczywiscie,troche gimnastyki :wink:i i jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym palcem dinozaura to chyba zorbię jeszcze więcej spustoszenia w mojej Almerce, która i tak już dość wycierpiała :-)

 

Chyba z wdzięczności za bezawaryjne sprawowanie się zaprowadzę ją do tapicera ;-) Jak wyjdzie drożej niż paliwko do Chełma to chyba się skuszę i śmignę :-D

 

Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ją zdjąć czy jest zaczepiana jakoś od dołu (kiedyś widziałem że w maluchu albo gdzieś jest zaczepiana poprzez tasiemki i haczyki do sprężyn) a jak jest w nissankach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej micrze jest od spodu na takich drucianych kółeczkach a z tylu 2 zamki blyskawiczne i zeby to zdjąc to zaden problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po kłopocie...jedna wprawna ręka tapicera uporała się z problemem w niecałą godzinkę druga ręka bezwstydnie zgarnęła 50 zeta :twisted:

 

Ale cóż...nie wiem czy sam bym sobie z tym poradził, tu potrzeba sporo cierpliwości i sokole oko ;-) Poza tym okazało się, że ktoś wcześniej już ten fotel nieumiejętnie zszywał i stąd te nieoczekiwane rozdarcie.

 

Mam nadzieję,że to już koniec przygód z tapicerką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po kłopocie...jedna wprawna ręka tapicera uporała się z problemem w niecałą godzinkę[/guote]

=D>

druga ręka bezwstydnie zgarnęła 50 zeta :twisted:
:cry:

 

Ja też niedługo się za to wezmę tylko znajdę odpowiednie miejsce i czas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chełmiak
No i po kłopocie...jedna wprawna ręka tapicera uporała się z problemem w niecałą godzinkę druga ręka bezwstydnie zgarnęła 50 zeta :twisted:

 

Ale cóż...nie wiem czy sam bym sobie z tym poradził, tu potrzeba sporo cierpliwości i sokole oko ;-) Poza tym okazało się, że ktoś wcześniej już ten fotel nieumiejętnie zszywał i stąd te nieoczekiwane rozdarcie.

 

Mam nadzieję,że to już koniec przygód z tapicerką

 

 

Pytanko:jek zszył ręcznie czy na maszynie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie wiem jak zszył bo gość zniknął w kanciapie na dobre 40 minut :-) Ale raczej ręcznie bo nie słyszałem turkotu maszyny. No i coś tam kleił bo śmierdziało butaprenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...