Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] problem z nawiewem na szyby


Gość 5prus8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z nawiewem w mojej primerze, mianowicie gdy włączę ustawienie tylko "na szyby" to dmuchawa się załączy ale po chwili słychać stuki pod deską rozdzielczą, na lewo od kontrolek nawiewu... co to może być??? Mam jeszcze pytanie czy w P10 ta kostka/płytka sterowania nawiewem 1,2,3 biegu jest pod schowkiem bo chciałbym się dzisiaj zabrać za naprawę ... proszę o info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojt_mk..

Witam mam problem z nawiewem w mojej primerze, mianowicie gdy włączę ustawienie tylko "na szyby" to dmuchawa się załączy ale po chwili słychać stuki pod deską rozdzielczą, na lewo od kontrolek nawiewu... co to może być??? Mam jeszcze pytanie czy w P10 ta kostka/płytka sterowania nawiewem 1,2,3 biegu jest pod schowkiem bo chciałbym się dzisiaj zabrać za naprawę ... proszę o info...

 

Co do tych objawów to niewiem a ta płytka znajduję sie pod schowkiem zobaczysz ją kostka z kablami tam jest wczepiona w nią, 2 śruby odkręcisz i masz na wierzchu pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki to się dzisiaj za te nawiewy zabiorę :))

 

kurde szukałem tego i pod schowkiem tego nie było.... czy to chodzi o taką szeroką i wąską wtyczke z paroma kabelkami bo jest cos takiego ale troche w innym miejscu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nie zaraz za schowkiem, ale trochę w głębi... Trzeba tam głowę wsadzić i widać. Bardziej od strony drzwi pasażera. Idzie do niego wiązka, która kończy się płaską końcówką z 4-ma wtykami

 

http://img687.imageshack.us/img687/7428/obraz0179.jpg

http://img718.imageshack.us/img718/223/obraz0180p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pisak112

Witam mam problem z nawiewem w mojej primerze, mianowicie gdy włączę ustawienie tylko "na szyby" to dmuchawa się załączy ale po chwili słychać stuki pod deską rozdzielczą, na lewo od kontrolek nawiewu... co to może być??? Mam jeszcze pytanie czy w P10 ta kostka/płytka sterowania nawiewem 1,2,3 biegu jest pod schowkiem bo chciałbym się dzisiaj zabrać za naprawę ... proszę o info...

witam,

Mam tak samo , a że zimno to nie zaglądałem :) , ale jak już ci tak pyka pod ta deską to wtedy ustaw przyciski tak żeby żaden nie był wciśnięty i przestanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

powinny działać wszystkie, czyli coś źle polutowane, a te stuki to może już czas na wymianę sterowania nawiewami, czy wszystkie pozycje chodzą bez problemu?? czy zaczyna się wieszać albo jest problem z przełączaniem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie działają oprócz tego na szybę wtedy słychać w pewnym momencie stuk jakby się zawieszało, ale teraz stosuje patent pisaka112 czyli w momencie pierwszego stuknięcia ustawiam tak jak by nie wiało na żadne z ustawień a naprawdę wieje na szybki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...