Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] Gaźnik zbyt bogata mieszanka paliwa !!!


Gość fiurkow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów. Mam problem z gaźnikiem mój sunny ma zbyt bogatą mieszankę paliwa czy wie ktoś jak ustawić gaźnik by paliwo nie lało się do silnika litrami ? Na 9 litrach paliwa przejeżdżam ok 30-40 km. Nikt we Wrocławiu nie chcę się tego podjąć ! Ponoć gaźnik elektroniczny to czarna magia. Aha Posiadam sunny N14 1.6 16v (94r.) niestety na gazie. POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do Ksiązki SAM NAPRAWIAM (strona 96) , tam cos pisali o ustawianiu i sprawdzaniu mieszanki paliwowej.Ja mam sunny ale w gaźniku podciśnieniowym jeszcze gorsze cholerstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nz/viewto...?t=1137&start=0

 

"Gaźnik, zapłon" Stefania Garbień

Wrocław ul. Smętna 1 (na Sępolnie)

tel. 604307835

 

Polecam wszystkim, którzy mają gaźnikowe nissany. Kobieta zna się na rzeczy.

 

Tyle znalazłem ponieważ też mnie intryguje ten problem poprostu gaśnie na wolnych bo mi go zalewa a jak jade na benie to widze jak mi wskazówka opada. A takie spalanie może być spowodowane też przez nie wyłączające się ssanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nz/viewto...?t=1137&start=0

 

"Gaźnik, zapłon" Stefania Garbień

Wrocław ul. Smętna 1 (na Sępolnie)

tel. 604307835

 

Polecam wszystkim, którzy mają gaźnikowe nissany. Kobieta zna się na rzeczy.

 

Tyle znalazłem ponieważ też mnie intryguje ten problem poprostu gaśnie na wolnych bo mi go zalewa a jak jade na benie to widze jak mi wskazówka opada. A takie spalanie może być spowodowane też przez nie wyłączające się ssanie.

 

 

tez mam ten problem, tylko pytanie - jak sprawdzic ssanie ? btw do kolegi ktory zalozyl temat:

 

'94 i gaźnik? jak to możliwe? po '93 juz przeciez byl wtrysk... ja mam 1.4 z '93 i mam pelny wtrysk (listwa wtryskowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...