Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

swiatla do sunny


Gość malyboa

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy jest mozliwe wykonanie swiatel led do sunny np swiatla stopu , pozycyjne z diód led? trzeba byc jakism mega majstrem? i znac sie na elektronice .. czy taki zwykly szaraczek jak ja jest w stanie to pojac?:P

 

i drugie pytanie czy istnieja jakies takie swiatla gotowe do kupienia? xenony, led czy angel eyes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grabsatel

Można np na Allegro kupić takie LEDy - zamienniki oryginalnych żarówek- są zamienniki LEDowe tych jednowłóknowych i dwuwłóknowych do tylnych świateł - czyli tylne czerwone pozycyjne i stopu to nie problem.

Jeżeli chodzi o przednie pozycyjne białe to jest taki problem, gdyż one najczęściej świecą trochę na niebiesko i zwracają uwagę Policji... niestety. Wszelkie modyfikacje są karane, bo takie zamienniki nie maja homologacji, inaczej mówiąc oryginalna lampa z homologacją wymaga stosowania tylko tych żarówek jakie są opisane na obudowie tej lampy a nie żadnych LEDów.

reasumując tylne spokojne można zamieniać - nikt nie zauważy czy to żarówka czy LED.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość conan_librarian

Wszystko można byle z ostrożna. Postojówki W5W proponuję hyper led czy jakoś tak - cena za sztukę to kilkanaście zł ale ładnie i mocno świecą i nadają białawy odcień żółtemu światłu ze zwykłych żarówek (nie kombinuj z innymi kolorami bo to wieśniactwo i policja może się doczepić). Co do angel eyes to nie znalazłem czegoś takiego do sunny. Co do ledowych świateł stopu to albo znajdziesz nowe klosze (odpowiednik angel eyes na tył) które są przezroczyste i kupujesz do nich lampy ledowe albo zostawiasz stare klosze i stare żarówki. Miałem w poprzednim samochodzie takie lampy (ok 20 ledów świecących na czerwono) w starych kloszach i o ile w nocy było nieźle, to w dzień nie było widać że hamuję - dają słabsze światło i nie ma sensu zakładać ich w miejsce mocniejszych i tańszych żarówek. Lepiej wstawić sobie trzecie światło stopu (ledowe na allegro ok 20 zł) - mam takie i mocno świeci i elegancko widać z daleka że hamuję. Co do ksenonów to fajna sprawa ale ja się nie zdecydowałem bo fura z ksenonami za 200 zł może nie przejść przeglądu a wstawianie ksenonów za 1000 zł w samochodzie za 3000 mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...