Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] woda pod autem


Gość mar108
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MAM p11 i co sie zatrzymam to mam wode pod autem, wycieka z takiego otworu w karoserii w przedniej sciance, pod filtrem paliwa. Co to za otwor i z kad ta woda (deszczowka z przedniej szyby?) ?. Sprawdzilem wszytkie plyny i sa ok?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM p11 i co sie zatrzymam to mam wode pod autem, wycieka z takiego otworu w karoserii w przedniej sciance, pod filtrem paliwa. Co to za otwor i z kad ta woda (deszczowka z przedniej szyby?) ?. Sprawdzilem wszytkie plyny i sa ok?

 

Pozdrawiam

 

Tak mi się wydaje , że z podszybia deszczówka się dostaje "piętro niżej" tak przynajmniej jest w N15 (tam jest taka rynna, pod podszybiem, ale woda normalnie nie powinna się tam dostawac),

także rozbierz podszybie i polewaj szybe wodą i będziesz widział ktorędy sie przedostaje i będziesz mógł uszczelnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

to co?? odkopujemy :P wszystkim wam w p11 woda kapie z tej rureczki? ja cos nie moge zauwazyc zeby bylo chociaz lekko wilgotno w jej okolicach... klima chodzi dobrze, dywaniki suche a woda nie kapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co?? odkopujemy :P wszystkim wam w p11 woda kapie z tej rureczki? ja cos nie moge zauwazyc zeby bylo chociaz lekko wilgotno w jej okolicach... klima chodzi dobrze, dywaniki suche a woda nie kapie?

To możesz delikatnie czymś (drut)sprawdzić czy otwór jest drożny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojscie tam jest zwyczajowo cudowne ;D faktycznie musze druta jakiegos tam wepchac.. dostane sie tam od strony filtra kabinowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojscie tam jest zwyczajowo cudowne ;D faktycznie musze druta jakiegos tam wepchac.. dostane sie tam od strony filtra kabinowego?

A po co od filtra kabinowego...?

 

Jak otworzysz "maskę" to dostęp jest z komory silnika - ze ściany grodziowej wystaje kawałek rurki (mniej więcej na wysokości stóp pasażera).

 

"Przykleję się..."

 

Z mojej nyski jeszcze jakiś czas temu też kapało, ale ostatnio chyba coś jest nie halo, bo nie skrapla się, a i w kabinie zajeżdża lekko wilgocią.

 

No i teraz rodzą się pytania?

1. Jak głęboko prowadzi w/w rurka?

2. Czy podczas próby udrożnienia tegoż otworu można coś uszkodzić?

 

A tak naprawdę niech wypowie się fachowiec w tej dziedzinie - co jest powodem braku "mokrej plamy" (zaznaczam, że wcześniej bywały wręcz kałuże wody)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakos widze tam slabe dojscie.. ale bede probowac popchac tam cos.. nie zaobserwowalem nigdy u mnie ani kropli z tej dziurki :/ a ty piszesz o kaluzach :D

 

nic nie zrobilem i sie leje ciurem ;) wystarczyla lepsza pogoda :) ale teraz jak jest 28 stopni na termometrze to czuje braki w czynniku klimy.. slabiutko jej idzie chlodzenie kombika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...