Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Nietypowy problem z zapalaniem samochodu


Gość gwiktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam następujący problem z Primerą P10. Po przekręceniu stacyjki rozrusznik zaczyna kręcić, kiedy wracam kluczykiem na pozycję zero rozruszknik dalej kręci aż padnie, samochód nie reaguje na kręcenie stacyjką. Kiedy przestaje i ponownie próbuje zapalić cała sytuacja się powtarza.

Ma ktoś z Was pomysł jaka może być przyczyna?

 

Nikt z Was nie ma pomysłu co to może być? Może stacyjjka? nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnym mówca nie jestem, ale te dwa słowa powiem...... (żadne "napijmy się" :P:D ) chyba dobrze kombinujesz, bo po zachowaniu, jakie opisałeś, to wygląda na to że cos na przełaczniku w stacyjce chyba szwankuje, i mimo cofnięcia kluczyka, układ pozostaje ustawiony na zapłonie - na mój prosty chłopski rozum, od przełacznika stacyjki trzeba zacząć badanie "pacjenta". Powodzonka.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z pracy. Podszedłem do samochodu obadać czy nie nastąpi powtórka z rana i nie miałem problemu z zapaleniem.

czy to wina elektromagnesu i jego opory na zimno czy być może ta nieszczęsna stacyjka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ??????????????

Właśnie wróciłem z pracy. Podszedłem do samochodu obadać czy nie nastąpi powtórka z rana i nie miałem problemu z zapaleniem.

czy to wina elektromagnesu i jego opory na zimno czy być może ta nieszczęsna stacyjka ?

 

słuchaj ja mialem podobne zachowanie... i wymienilem kostke stacyjki (88zl nowa) i teraz wszystko jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...