Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana Głośnikow w drzwiach


Gość Loleksk89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Loleksk89

Otoz chciałem wymienic głosniki w przednich drzwiach nissan pimera 2000 rocznik od pewnego czasu poprostu przestaly grac... jednak czasami np po wjechaniu na dziure właczały sie na chwile i znowu przestawały działac wiec pomyslałem ze moze nie ma styku rozebrałem całe drzwi jakie było moje zdziwienie kiedy głosniki były całe mokre... zastanawiam sie czy to nie była własnie wina tego normalnie z nich wode wylałem. Na stykach był powiem szczerze dosc spory osad wyczysciłem i mam zamiar kupic nowe głosniki. I własnie tu pojawia sie moje pytanie czy ktos nie orientuje sie czy do tego modelu mozna zmiescic 165 mm głosniki ? fabrycznie mam 160mm i sa one nawet upchane z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmieniałem w swojej P10 to poszedłem do blaupubkta i tam dobeli mi pod konkretny model z katalogu, a cena za jakość nie była wygórowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest pomyśleć o zestawie odseparowanym, zagra lepiej niż głośnik współosiowy. A co do głośników blaupunkta to jeśli kolega zapłacił za nie więcej niż 150 zł to w tej cenie lub trochę wyższej można kupić trochę lepsze przetworniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było jakieś 7 lat temu i nie ma to już znaczenia tylko przytoczyłem, że można iść do firmy zajmującej się CER AUDIo i dobiorą z katalogów a nie gdybać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z wodą, która się dostała do poprzednich głośników? Skąd się tam wzięła i czy to uszczelniłeś?

Szkoda by było nowych głośników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam było to odseparowane od reszty ale co i jak to nie powiem auto wymienione 5 lat temu a w tym grają i mi pasuje, nie jestem jakiś meloman i do tego szkoda mi miejsca i kasy na jakieś wydziwianie ;) ale to kwestia gustu i motywacji, niektórzy lubią córkę inni teściową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...