Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] nakładka gumowa


Gość leszek68

Rekomendowane odpowiedzi

Gość leszek68

Witam !!!!! mam maly problem!!!!!!zniszczyla mi sie w moim nissanie nakladka gumowa na zamek klapy bagaznika .. Nie moge jej nigdzie kupic , bedac w serwisie nissana uslyszalem odpowiedz ---- musze kupic caly mechanizm , wedlog mnie mija sie to z celem .... czy jest ktos kto moze mi dac namiary na taka gumowa nakladke --- z gory bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!! mam maly problem!!!!!!zniszczyla mi sie w moim nissanie nakladka gumowa na zamek klapy bagaznika .. Nie moge jej nigdzie kupic , bedac w serwisie nissana uslyszalem odpowiedz ---- musze kupic caly mechanizm , wedlog mnie mija sie to z celem .... czy jest ktos kto moze mi dac namiary na taka gumowa nakladke --- z gory bardzo dziekuje

 

 

mi tez sie zepsula i zrobilem tak - wyrwalem cala ta gume i nic nie naklejalem tylko zostawilem bez gumy - zime wytrzymalo i nic sie nie blokowalo ani nie mialem problemow z zamykaniem i otwieraniem bagaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wyciąć z dętki od roweru i przykleić na supergluta - ja tak zrobiłem

ew. poszukaj na szrocie, ale żeby wyjąć sama gumkę nie uszkadzając jej trzeba wyjąć zamek od środka - kuuupa roboty - 1 rozwiązanie lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ten problem juz ktorys raz , byl on tez wczesniej na forum i za cholere nie moge skumac o jaką gumę chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co wynika to chodzi o osłonę gumową na przycisku otwierania ręcznego bagażnika,w listwie oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Moja też zaczęła wypadać,zdjąłem ją już zeszłej zimy i też śmigam bez problemu, choć mam tą gumę to brak chęci aby ją spróbować zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz kumam , to ja mam ja chyba tez jakos naderwana - olewam ten problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...