Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomocy! Jak odkleić stare naklejki tak, aby nie zerwać


Gość yayo

Rekomendowane odpowiedzi

lakieru :?:

 

jakie zabiegi :idea: przeprowadzić, żeby unicestwić dość niewielką naklejkę, 10x10 bez destrukcji lakieru?

 

plz help usuwam bo chciałbym nakleić klubowe w miejsce starych naklejek

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.przy pomocy pary wodnej,powinno zadziałać ,ale jeszcze kogoś sie poradz,żeby lakieru nie zniszczyć,mój lakiernik tak robił i jeszcze w miejscu gdzie była naklejka polerkę zrobił bo był taki ślad chyba od kleju ,ale polerka zrobiła swoje.pozdrawiam xjs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jest to naklejka papierowa to spróbuj przy pomocy suszarki do włosów. Delikatnie podgrzewaj i można spokojnie odrywać. Potem tylko troche płynu do mycia szyb, aby zmyć klej.

Sposób sprawdzony na moim poprzednim samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, suszarka do wlosów, elegancko odchodzi.

sprawdzone na mojej almerce, naklejki NL i jeszce jakas odplyneły.

reszta to plynem do szyb albo delikatnie bnzynka.

gwarantuje :idea:

:arrow: ves_vs_n15;1,6.slx :!: rzesza :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja naklejkę po NL zdarłem paluchami a klej ni cholery nie chciał zejść po płynie doszyb dopiero zlaz jak potraktowałem go rozpuszczalnikiem uniwersalnym elegancko zszedł po kilkuruchacz ściereczką oczywiscie bez uszczerbku na lakierze, ale zawsze zrób próbe czy nie będzie barwic szmatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak ojciec w swoim Audi 80 nakleil sobie na klapie taki emblemat "Audi" po lewej stronie klapy i po prawej "2.0" (na srodku oczywiscie ladne logo z koleczek ;) ) ... no i jakos mi to nie pasowalo bo bardziej mi sie podobalo jak bylo bez tych emblematow... tylko logo na srodku. No a ze mialem jezdzic tym samochodem (zanim kupilismy micrusa ukochanego 8) ) to postanowailem z taka wsia nie jezdzic i odkleic to cholerstwo... przyklejone to bylo na dwustronna tasme klejaca... emblematy zeszly ladnie, ale klej zostal... nie chcailem ryzykowac z benzyka wiec poprostu wzialem sie za czyszczenie roznorakimi plynami typu Mr.Muscle i po paru(nastu) minutach bylo ladnie... ale jeszcze poprawilem pasta polerska i nie bylo sladu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...