Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

W N14 1.4b 16V gzie jest GMP


Gość Dzidek

Rekomendowane odpowiedzi

NISSAN SUNNY 1.4B 16V 1991r wersja N14. Chodzi mi o określenie w którym miejscu na kole pasowym jest GMP. Mam tych punktów chyba z 5 szt równomiernie rozłożonych obok siebie. Na jednym z nich jest kapnięte farbki żółtej i na ten punkt staram się wszystko ustawiać. Niestety wychodzi na to, że nie jest on GMP ponieważ nie wystarcza mi regulacji zapłonu. I tu jest pytanie do znających się na tym modelu:

Który z tych punktów jast GMP?

lub:

Co mam skopane w silniku?

 

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bylem na korekcji zaplonu i do prawidlowego ustawienia w naszych silnikach trzeba odlaczyc jeden wezyk podcisniniowy ( od czego dokladnie nie wiem) zatkac go i dopiero regulowac po regulacji zalozyc spowrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero powinno byc na drugiej licząc od lewej ,zresztą powinno byc oznaczone własnie żółta farba (ale sunny to już nie młodzieniaszek i czesto jest to wytarte) ale jak wspomniał domino do regulacji trzeba odłaczyc przewód podcisnienia z takiego małego ustrojstwa zwanego czujnik cisnienia spalin lub ustawiac na 4 punkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...