Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pierwsze korki z Terrano, pierwsze kroki z dislem


Gość Wooze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedzieli stałem się szczęśliwym posiadaczem Terrano I 2,7 D z 93 roku. To jest mój pierwszy diesel w życiu. Dlatego prosiłbym o kilka rad dotyczących eksploatacji tego samochodu oraz tego jak radzić sobie z dislem (odpalanie itp), bo moja wiedza stoi na tym że wiem co do baku wlać :D

 

A i prosiłbym o instrukcję PL ponieważ jeszcze nie rozgryzłem do czego służą te wszystkie przyciski w kabine.

 

Z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedzieli stałem się szczęśliwym posiadaczem Terrano I 2,7 D z 93 roku. To jest mój pierwszy diesel w życiu. Dlatego prosiłbym o kilka rad dotyczących eksploatacji tego samochodu oraz tego jak radzić sobie z dislem (odpalanie itp), bo moja wiedza stoi na tym że wiem co do baku wlać :D

 

A i prosiłbym o instrukcję PL ponieważ jeszcze nie rozgryzłem do czego służą te wszystkie przyciski w kabine.

 

Z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam :)

 

Witam bardzo serdecznie w imieniu byłych i obecnych użytkowników oraz swoim na tym forum

 

Na początek dobra nowina, która jest taka, że będziesz zadowolony z diesla. Szczególnie gdy silnik tego typu napędza samochód terenowy.

 

Następna dobra nowina jest taka, że na wszystkie twoje pytania są już odpowiedzi na tym forum ale zła jest taka, że musisz je sobie sam odszukać. Praktycznie wszystko masz przyklejone zaraz na samej górze forum. Każdy z nas od tego zaczynał. Ten samochód jest tak specyficzny i odmienny, że naprawdę trzeba koniecznie przejść przez ten etap aby eksploatacja była przyjemnością a nie rozczarowaniem ;) .

 

Pozdrawiam

 

Piotr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...