Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lokalizacja filtra paliwa Nissan Pathfinder 4.0 V6


Gość pilarteam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pomocy w zlokalizowaniu filtra paliwa w Pathfinderze 4.0 V6 z 2005r. Jeśli ktoś wie, gdzie on się znajduje prosiłbym o pomoc. ( jeśli ktoś podesłałby jakieś zdjęcie będę wdzięczny) Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzynka super sprawa, ale niestety filtr paliwa znajduje się w zbiorniku paliwa i nie podlega okresowej wymianie. Filtr paliwa to nic innego jak "zwykła" siatka przymocowana do pompy paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, ale jak kupowałem wszystkie filtry do mojego auta to dostałem także filtr paliwa który wygląda jak filtr oleju tylko jest prawie dwa razy większy ale także wkręcany. I co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Musze powiedzieć że byłem w hurtowni FOTA chciałem wszystkie filtry do r51 i gość też znalazł fitr paliwa ( MAN) Chyba sam będę musiał pogrzebać i poszukać filtra. Może być a może nie być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tak Tak do gruźlika. A VQ40DE nie ma właściwego filtra paliwa tylko wstępny w pompie paliwa który nie jest dostępny jako element wymieniany. W katalogu Nissana jest elementem pompy paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...