Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera N-16 silnik 1.8 2004r. jaka instalacja LPG


Gość jamak33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zrobie jak mówicie :) jutro zaczynam :) ale juz co zdążyłem zauważyć to że na butli na maxa 35-36L robię 405-410 km. a jak miałem wlaną połowę baku BP to nie zauważyłem po wskazówce ze ubyło może z 1mm

 

7.2L LPG to lepiej niż PB no gratuluję,

ja jak najszybciej zajrzałbym w ustawienia i mapy jak jest instalacja zestrojona.

ale to ja bym zrobił, bo wolałbym jakby mi paliło ok 9L :D LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dostałem sterownik z ustawieniem takim początkowym mnożnikiem 1.5 x potem temperatura przełączania 20 i robocze cisnienie 1.2 b minimalne 0.3 !!!! musiał mnieć ubogo ,,,,,

 

podstawa to stabilny reduktor ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimalne 0.3 !!!! musiał mnieć ubogo ,,,,,

 

 

 

to na czym on jeździł :dribble: choć z drugiej strony, kierman by się cieszył bo 4L/100km i by się rozpisywał jakie to ma oszczędne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem kolesiowi żeby już do tego gaziarza omijał ale mówił ze BMW dawało rade wiec nie wiem jaki miał obraz jazdy .... pewnie tak jak zwykle aże szarpie że muli ale za to tanio ---reduktor słaby ,,,

 

nie miałem foto map bo znikają tylko mape mnożnika i nastawy ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja dziennie do pracy robie 100 km prostej trasy bez redukowania na 5... 50 w jedna 50 w drugą. i jadę tak do 100km/h na godzinę bardzo delikatnie bo mi się nigdzie nie śpieszy :P ale jak przychodzi weekend to lubię ostro kręcić silniczek nie powiem :) kurcze nie wiem ale tak jest.... przy ostrej jeżdzie spala 9 lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja dziennie do pracy robie 100 km prostej trasy bez redukowania na 5... 50 w jedna 50 w drugą. i jadę tak do 100km/h na godzinę bardzo delikatnie bo mi się nigdzie nie śpieszy :P ale jak przychodzi weekend to lubię ostro kręcić silniczek nie powiem :) kurcze nie wiem ale tak jest.... przy ostrej jeżdzie spala 9 lpg

 

ale kolega ma fajnie, czyżby na autostradzie pracował ;):dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawie że.... jak zapodam piątke spod domu i równy gaz do 100 km/h to dojezdzam do samej pracy :) może na żlocie kiedyś to obadacie fachowym okiem co i jak i może podepniecie kompa to wszystko mi powiecie o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje rade.... przy butowaniu nie odczuwam spadku mocy czy jakiegos szarpania.... spalanie na poziomie 8-9 lpg

8-9l gazu? Trasa czy miasto? A benzyny nie ubywa czasami przy jeździe na LPG? Poczytaj www.lpg-forum.pl będziesz wiedział o czym piszemy. Nie odbieraj tego złośliwie, ale żeby twojej euforii nie ostudził wkrótce remont głowicy, bo silnik tak powyżej 3 tys obrotów może mieć ubogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...