Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Diody w zegarach


Gość solar

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam

Właśnie zakończyłem projekt związany z wymianą podświetlenia zegarów w moim Słoneczku.

Nie mam pytań(proste jak budowa cepa), lecz chciałem przestrzec zabierających się za to, aby uważali na to co kupują.

Kosztowało mnie to dwudziestaka(niby mało) :( i jest klops. Ale ile bym przejechał za te 2dychy. Mianowicie chodzi o to aby nie kupować nie sprawdzonych zabawek.

Diody które nabyłem w na Allegro miały byś rewelacyjne.

c7bd80c819b5fac1m.jpg

I NIE BYŁY. :angry:

Blade, prawie nic nie było widać. Żona mnie wyśmiała. :rofl:

Nie mówię, że się nie nadają. Boże broń. Przydału się do podświetlania bagażnika :dribble:

Dziś musiałem znów wszystko rozbierać i się bawić.

Szkoda tylko czasu i pieniędzy.

Ale zakupiłem na stacji NEO cosik takiego

b50fa278de6e8a86m.jpg

Za dnia rewelka. Zobaczymy jak będzie w nocy. Zdjęcie będzie jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diody świecą szeroko. Przykładowo wsadziłem je w postojówki :D

712ec2d51ce72308m.jpg

Do zegarów dają zbyt małe światło

 

A tak jest teraz w zegarach. Wszyscy mają na niebiesko, a ja mam na czerwono :P

7eba91feeed08190m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak flux świeci na 130 stopni na góre natomiast światło powinno iść na boki owszem 2 albo lepiej 4 fluxy zlutowane w kwadrat było super miałem tak robić ale brak czasu ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz się zabawiłem w podświetlenie diodami deski rozdzielczej oraz zegarów. Niestety tak jak w przypadku wyżej nie ma równomiernego rozchodzenia się światła. Jak na desce rozdzielczej podświetlanie instrumentów jest ok tak w liczniku do końca mi to nie przypasiło. Na początku frajda bo nowość, jednak z chwilą zamontowania LED nie ma regulacji intensywności światła jak to jest w zwykłej żarówce.

 

Co do Nissana P11 muszę stwierdzić ze samo podświetlenie jest zacne i eleganckie i raczej nie skłonię się do jego zmiany :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...