Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] kłopot po naprawie


Gość oskang

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oddałem jakiś czas temuauto do naprawy do blacharza żeby zrobił mi porządek z kielichami tylnymi.Kłopot w tym ze czekam juz 6 czy 7 tydzień i ma się to do rzeczy że auto nie chce teraz odpalić wiem ze wyciągali bak i gościu wspomniał cos o pompce paliwa .Ale nie wie jak to sprawdzić.Ja juz mam kłopoty finansowe bo nie wiedziałem że bedzie drugi kielich do roboty:(i teraz jeszcze pan mi mówi że bede musiał za elektryka wizyte zapłacic jak ma sprawdzic co jest.proszę o pomoc w tej sprawie nie wspomne że auta nie mam tak długo.Finanse się wyczerpałyjuż:(Może ktoś pomóc w tej sprawie?Mieszkam w Bielsku-Białej.Dziękuję.moje gg11282165

pozdrawiam forumowiczów wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego!!! co prawda jestem z Gdańska ale zeby tak długo robić kielichy???? u mnie 2 progi oraz tylnie nadkola wraz z zabezpieczeniem dołu zajeły blacharzowi 4 dni. takze jestem zdziwiony. problemy z pompką paliwa i ogólnie z elektryką stoja wyłącznie po stronie nieudolnego blacharza, widać jego niekompetencję oraz nieudolność...jeśli masz możliwość a auto jeździ to pryskaj od tego gościa bo wpędzi Cię w poważne koszta a auta i pieniędzy szkoda. Gdybyś był z Trójmiasta to spokojnie bym Ci pomógł mam zarówno dobrego mechanika jak i ostatnio blacharza.Jedyne co przychodzi mi na myśl postaraj się ,,pocztą pantoflową" wypytać sąsiadów, znajomych o solidnego blacharza - ja w ten sposób znalałem gościa ledwie kilometr od domu!!!Powodzenia hej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pocztą pantoflową" wypytać sąsiadów, znajomych o solidnego blacharza - ja w ten sposób znalałem gościa ledwie kilometr od domu!!!Powodzenia hej..

Pozwolę sobie zapytać (może być na priv) o tego solidnego blacharza. Progi już dostały a i kielichy zaczynają rudzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskang

witam i przepraszam ale miałem trochę kłopotów i dlatego mnie nie było:( wiec sprawa wygląda tak wczoraj znów dzwoniłem i znów mnie zwodził już prawie 2 miesiące u mechanika-blacharza(to chyba rekord:) ) niestety auto dalej nie jeździ i nie mam go nawet jak ruszyć bo nie odpala mówił coś że kabel może od pompki jest przegnity.Nie mam już kasy żeby gdzieś indziej jechać i mam nadzieje że on to naprawi ale co może być powodem????????na piątek jest mi auto potrzebne bo mam pilne zobowiązanie.i nie wiem co zrobić:( pomoże mi ktoś??? proszę pisać na GG jak ktoś chce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Z tego co wiem to prywaciarze należą do cechu.Złóż skarge na niego w cechu .Może cos to da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskang

tu są zdjęcia zrobionego jednego kielicha i przed robieniem drugiego:)post-28844-1273430626,7001_thumb.jpgpost-28844-1273430661,513_thumb.jpgpost-28844-1273430694,7165_thumb.jpg

Ps.dzisiaj dzwonili klienci i firma niestety bnie wykona usługi bo nie mam auta:( nie wiem co juz robic bez auta nic nie zrobie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...