Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Tino] Wnętrze - dodatki, doposażenie wnętrza


Bodek05
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mirekg9

Linka nie mam, gdyż ta osoba już sprzedaje części na Alleee..... ale razem z jakimś kolegą który prowadzi działalność.

Z resztą  i tak tych chlapaczy już nie ma, gdyż ja je kupiłem.  :D

Szukając chlapaczy, to wpisując chlapacze, nic nie znalazłem. Przeglądałem Alleee.... i jak zauważyłem Tinkę z chlapaczami lub zderzaki, to tam dzwoniłem.

Wykonałem około 20-u telefonów  :phone:  aż wreszcie trafiłem.

Teraz szukam tylnych.  :21icon_search_mad: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka nie mam, gdyż ta osoba już sprzedaje części na Alleee..... ale razem z jakimś kolegą który prowadzi działalność.

Z resztą  i tak tych chlapaczy już nie ma, gdyż ja je kupiłem.  :D

Szukając chlapaczy, to wpisując chlapacze, nic nie znalazłem. Przeglądałem Alleee.... i jak zauważyłem Tinkę z chlapaczami lub zderzaki, to tam dzwoniłem.

Wykonałem około 20-u telefonów  :phone:  aż wreszcie trafiłem.

Teraz szukam tylnych.  :21icon_search_mad: 

Na aleeg.... to ja wiem ze są   uniwersalne tylko ty piszesz że oryginalne kupiłeś dlatego pytałem gdzie   http://allegro.pl/listing/listing.php?string=chlapacze+Nissan+Almera+Tino+&search_scope=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Żadne uniwersalne NIE PASUJĄ... 

Alle.... wpisujesz części motoryzacyjne, potem Almera Tino ------- i szukasz. Możesz szukać i w silnikach, ponieważ ktoś może sprzedawać silnik z co dopiero przyprowadzonej Tinki i na fotce np. będzie cała Tinka z widocznymi chlapaczami.

Dzwonisz i dopytujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ktoś ma namiar gdzie można kupić sprawdzone listwy LED? Chciałbym u siebie tak samo zamontować, wybór szeroki, co wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja w mojej tince założyłem listwe led w bagażniku i w kabinie wymieniłem lampke na potrójną ponieważ miałem pojedynczą Ale się zepsuła. Do tego wymieniłem głosniki z przodu na eliptyczne większe z dystansami z wycietymi z płyty i wygluszylem drzwi przednie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ponieważ nie wszyscy wiedzą/patrzą/ gdzie jest co i jak oraz gdzie patrzyć, to podaję link  do tematu o doposażeniu swojej Tinki.

Tu http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/104335-s-do-sprzedania-oginalne-dwie-siaki-baga%C5%BCnikowe-do-tino/

lub tu http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/104340-s-do-sprzedania-oginalne-dwie-siatki-baga%C5%BCnikowe-do-tino/?do=findComment&comment=1128831

( w zależności który będzie działać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witajcie ma wersje tinki z pojedynczym światłem z przodu i tu moje pytanie czy próbował ktoś z was dorobić światło na środku sufitu? a może można zmienić lampę na większą?

Edytowane przez sic85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie jestem pewien o co Ci chodzi. Podsufitka? Ja mam (piszę z pamięci) przy schowku na okulary pod lusterkiem 2 lampki i centralnie na środku 3 lampki.  Główna  i 2 kierunkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć. Jakich środków używaliście do czyszczenia kokpitu z ciemnych przebarwień które z czasem i eksploatacją pojawiają się na desce ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...