Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Nie odpala


pppiterek

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam nissanka P11 III edycji 1,6 GX na wtrysku, benzyna i gaz, podczas jazdy na gazie stanął i nie chciał już odpalić. Po kilku próbach i długim kręceniu odpalił na sekundkę i zdechł. Przy dodaniu gazu, jak zaskoczył chodził jak bez jednego tłoka i natychmiast gasł. W tej chwili nie ma zamiaru ze mną całkowicie zagadać. Sprawdzałem, brak iskry, rozebrałem aparat zapłonowy (do niego dochodzi prąd) i nie widziałem aby dioda od zapłonu się świeciła. Jaka może być przyczyna?Dodatkowy objaw nagłe rozładowywanie akumulatora i marne obroty rozrusznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kopencjusz446

Posiadam nissanka P11 III edycji 1,6 GX na wtrysku, benzyna i gaz, podczas jazdy na gazie stanął i nie chciał już odpalić. Po kilku próbach i długim kręceniu odpalił na sekundkę i zdechł. Przy dodaniu gazu, jak zaskoczył chodził jak bez jednego tłoka i natychmiast gasł. W tej chwili nie ma zamiaru ze mną całkowicie zagadać. Sprawdzałem, brak iskry, rozebrałem aparat zapłonowy (do niego dochodzi prąd) i nie widziałem aby dioda od zapłonu się świeciła. Jaka może być przyczyna?Dodatkowy objaw nagłe rozładowywanie akumulatora i marne obroty rozruszni

[/quote

Siema. Mi też coś takiego kiedyś sie zdażyło wyjąłem na chwile bezpiecznik obwodu instalacji gazowej(rada kolegi co ja zakładał)no i odpalił jednak przy drugim takim przypadku ten zabieg nic nie dał jak sie okazało zresetowały sie jakieś nastawy komputera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa rozwiązana, czujniki Halla padł. Po wymianie śmiga jak ta lala. Kombinowałem z akumulatorem i bezpiecznikami, można zawsze popróbować. Nastawy komputera wracają po odpaleniu z klucza " matki "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...