Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

butla nie ładuje się gazem


Gość d3cK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, wiem, że to nie wskaźnik przełącza, więc może pytanie powinno brzmieć: czym da się ustawić w komputerze tak, aby NIE przełączał w momencie gdy wejdzie na czerwoną kropkę, w koncu to jeszcze 10litrów ! :( Co mi po rezerwie, której nie moge używać :/

 

to tłumaczę przedcież,że możesz poustawiać co chcesz na tym wskaźniku i to nie ma wpływu na przełączanie,

a w kompie musisz ustawic sobie inna rezystancją przy czerwonej kropce i będziesz zadowolony, najlepiej podjechać na pusto z lapkiem do dystrybutora i zobaczyc jak zmienia się rezystancja w zależności od napełnienia.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, teraz juz rozumiem, aczkolwiek ciężko będzie wyjeździć to "ostatnie" 10 l skoro będzie przełączał się na Pb :D, ok, nie mój problem - powiem mu że płace i wymagam :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, teraz juz rozumiem, aczkolwiek ciężko będzie wyjeździć to "ostatnie" 10 l skoro będzie przełączał się na Pb :D, ok, nie mój problem - powiem mu że płace i wymagam :P:D

 

hehe no tak ale też nie da rady równo ustawić, zobacz jaką ma wartość wskaźnik przy pustym i ile przy pełnym, podziel to na 4 i tak poustawiaj w programie, moze uda się trafić ;)

ale ja bym na to nie liczył za bardzo, lepiej zerować licznik po każdym tankowaniu i jeździć na wskazania licznika, a te diody tylko tak dla orientacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jest diody działają na bazie rezystora są 4 do wyboru a przełącza się jak spada poniżej jakiejś ustalonej wartości która była przy autokalibracji np 1B a min .0,8b i jak spada niżej to przełącza a można wsumie ustawić by nie wyłącza za pierwszym ale to katowanie autka ... dziwnie to masz jak masz gaz te 10 l to ciśnienie powinno być ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...