Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przepustnica dwoma sondamo Lambda


Gość Heraklit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Heraklit

mam Nissana Primerę (SR20DE, kombi, P11.144, 2001, 140KM) i szukam do niej przepustnicy z silniczkiem krokowym. Na allegro znalazłem coś co sprzedawca mówi, że będzie pasować (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=969742449). Po obejrzeniu zauważyłem, że przepustnica z allegro różni się od mojej dodatkowym czarnym wężykiem. Po poszukiwaniach znalazłem (http://www.nissantech.pl/?showtopic=84), że jest to przepustnica z dwoma sondami Lambda. Czy ta przepustnica będzie współpracować z moim silnikiem??

post-4023-1272899607,9626_thumb.jpg

post-4023-1272899641,7975_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 140, (miałem hehe teraz jest więcej) i miałem ten wężyk, ale nie widzę związku wężyka z sondami. to jest podciśnienie do odboju do przepustnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Heraklit

ja mam 140, (miałem hehe teraz jest więcej) i miałem ten wężyk, ale nie widzę związku wężyka z sondami. to jest podciśnienie do odboju do przepustnicy

 

trochę się zagalopowałem:). Czy przepustnica z podciśnieniem może zastąpić przepustnicę pozbawioną tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie widzę przeszkód, a dlaczego zmieniasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Heraklit

ja nie widzę przeszkód, a dlaczego zmieniasz??

 

mechanik stwierdził, że jest "odpowiedzialna" falujące obroty (cztery lata temu miałem już podobne zdarzenie z wolnymi obrotami i czyszczenie przepustnicy pomogło. Tydzień temu znów się pojawił problem z obrotami i niestety tym razem czyszczenie nie pomogło. Mechanik stwierdził, że czas ją wymienić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik stwierdził, że jest "odpowiedzialna" falujące obroty (cztery lata temu miałem już podobne zdarzenie z wolnymi obrotami i czyszczenie przepustnicy pomogło. Tydzień temu znów się pojawił problem z obrotami i niestety tym razem czyszczenie nie pomogło. Mechanik stwierdził, że czas ją wymienić).

Wymieniał to ten sam mechanik co za pierwszym razem czy inny? Ja jak czyściłem przepustnicę jeszcze w moim seacie to musiałem po tym ustawić ją jeszcze (podpiąć pod kompa) bo samo czyszczenie niestety nic nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...