Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy mogę założyc II generacji??


Martiii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Klubowiczów.Mam pytanko ponieważ nie dysponuję dużą gotówką za którą można by założyć sekwencje, chciałem zapytać czy do mojego silniczka 1,6 16V na wtrysku GA16DE można by założyć II generacji?i czy potrzebne są jakieś przeróbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mozna założyć, nawet możesz podawać gaz bezpośrednio z butli i pojedziesz, tylko jak ?? i czy jest sens, za sekwencje dopłacisz niewiele więcej a zawsze możesz rozbić sobie na raty i cieszyć się z jazdy i zapomnieć o instalacji do czasu ponownego tankowania, warunek dobry montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie myśleli i mamy 5 generacje ..

 

ano tak jak mówisz, ale mi bardzie chodziło o wersję super oszczędną :devil: butla 11kg na siedzeniu pasażera i wężyk w kolektor i można jechać :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie umnie w Pile 2 generacji 1700zł a sekwencja 2500zł jak dlamnie różnica jest kolosalna.Za resztke można autko odszykować na duży przebieg.A jak z tymi wybuchami 2 generacji tzn cofkami mieszanki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie umnie w Pile 2 generacji 1700zł a sekwencja 2500zł jak dlamnie różnica jest kolosalna.Za resztke można autko odszykować na duży przebieg.A jak z tymi wybuchami 2 generacji tzn cofkami mieszanki?

 

zakłądam, że te 1700 masz?? bo różnica 800 złociszy przy możliwości skredytowania tego to chyba nie jest aż taka kolosalna, pamiętaj, że od momentu DOBREGO montażu bedziesz tylko oszczędzał i jeździł za 20zł 100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najgorszy ból że mam tylko 1000zł wiec albo ta 1700zł albo może jakąś używke szukać bo jak znam zycie od Zonki sie juz nie doprosze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najgorszy ból że mam tylko 1000zł wiec albo ta 1700zł albo może jakąś używke szukać bo jak znam zycie od Zonki sie juz nie doprosze;)

 

no to rzeczywiście problem, ale jak szukasz używki to pewnie masz znajomego gazownika to może kupić samemu zestaw do montażu i dogadać się odnośnie ceny za montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda taka że jak już papier jest to można uskładać tego 1000 za przód instalacji i prze dłubać na sekw.... ja już niestety wyleczyłem sie z używanych części .... ale czasem warto zaryzykować ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z tymi wybuchami 2 generacji tzn cofkami mieszanki?

Ja mam założoną II gen. i tylko po zakupie miałem kilka wystrzałów. Po wymianie przewodów, świec, dzięki regularnemu serwisowaniu ponad 3 lata nic nie "wybucha".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tylko szukać 2 generacji bo najtańsza, i autko juz przygotowane do gazu: nowe swiece, nowe kable, nowa kopułka i palec, nowy termostat.Ewentualnie szukac na allegro instalki i zapłacić tylko za montaż u mechaniora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gotowe zestawy staga sprzedają z alaską a mocniejsze z Kme silverem do 240 KM w rzeczywistości max 140 u mnie się nie wyrabiał spadki do 0,6 z 1,0 ale go można ładnie przerobić ,,,,znaleźć samą elektronikę a wtryskiwacze minimum MJ albo valtek typ 34 albo hana ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz tutaj ile kosztuje elektronika i sobie policz do tego zbiornik i miedź no i montarz, tak jak pisałem jak masz znajomego montera to jesteś w stanie załatwić taki temat bez wielkich kosztów, nawet samemu uczestnicząc w montarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten sklep to i tak drogi podobno ,, ale do wyboru do koloru....

 

to dla przykładu ;)a poszukać można sobie w googlach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...