Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan "Sunline" N13 GTi


Gość DESUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym wam Przedstawić Mojego dziadka Nissana Sunny N13 1.6 Twin Cam (GTI)

Autko pieszczotliwie nazywane "Sunline" pochodzi z 1989 roku przetoczyło się na 195 tysiącach km dróg. I poprzedni właściciele trochę go zmęczyli życiem... Niestety za atakowała go rdza , a jego mały potworek przed śmiercią wpadł po osie w wodę... Samochodzik dostałem od Taty w takim stanie , co mnie bardzo cieszy gdyż uwielbiam ratować wraki.

Ratowanie rozpocząłem jakiś czas temu ale z uwagi na mój wiek oraz przymus nauki postęp jest bardzo nie wielki wiec uprzedzam ze jeśli będą kolejne (a powinny być) to będą w sporym odstępie czasu...

post-33526-1273256886,4414_thumb.jpg

post-33526-1273256957,9274_thumb.jpg

post-33526-1273257076,3738_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Potecjał to on moze ma ale narazie czeka go Kapa...

Juz wiem ze ten projekt jest nie opłacalny i 18. latkowi bedzie trwał wieki ale ja uwielbiam grzebac przy autkach:)) I nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem ze ten projekt jest nie opłacalny

 

Jeśli chodzi stosunek włożonego siana do ilości KM to może i tak, ale ratujesz już mało spotykany model, więc pod każdym innym względem zabawa warta świeczki.

Powodzenia. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Własnie ta świadomość mnie motywuje do walki o to Autko:))

 

A wydaje jego karoseria jest ponadczasowa wiec nie nawet za kilka lat bedzie miał Prezęcje:))

 

 

Dzięki Na pewno się Przyda

 

Kilka dni temu powoli za atakowałem dziadka ... no jak w każdym kapitalu zacząłem od rozbiórki...Wcześniej zanim go dostałem na własność to pewien kolo który twierdził ze się na tym zna trochę na szkodził pod maską.. Mój tata po zdejmował pokrywy itp.. Na razie ja do tego nie doszedłem..Autko wybebeszone i zdjęte trochę karoserki... Nie wszystko sie udało na razie zdemontować brakło czasu... Ale powoli...Samochodzik wreszcie dostał się do warsztatu wiec powinno się dalej dziać...

A jeszcze wnioski po rozbiórce... Duużo Szycia,dorabiania elementów ,poszukiwania nowych....

Na razie kilka foto...

 

 

Mam jeszcze takie pytanko... Chciałbym sobie to autko przy okazji dłubania trochę wzmocnić... Czy i jak tak przyjemnie zmodyfikować owy silniczek?? To odległa przyszłość ale ostatnio się zastanawiałem...

post-33526-1275078479,3752_thumb.jpg

post-33526-1275078581,2389_thumb.jpg

post-33526-1275078801,1927_thumb.jpg

post-33526-1275078929,6136_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sergiej

jakys potrzebowal jakies blachy to niedlugo bialą n13 bedziemy rozbierac na czesci ... jest to stare bomblowe auto wiec jakby co to pisz na gg 1681115 bo na forum rzadko jestem ...na tym forum oczywiscie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...