Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tniemy koszty - samodzielny zakup części do Notka


Dar1962
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz gotowca ,

Nowa oryginalna sonda lambda firmy Bosch czteroprzewodowa (dwa biale,szary,czarny) dl.przewodow 31cm.

nr.Nissan 226A0-8U300 Bosch 0 258 006 514 lub 0 258 006 513

Jest to oryginalna sonda montowana za katalizatorem w autach Nissan:

Micra (K12) 06.05r> silniki 1,2 16V 65 oraz 80KM lub 1,4 16V 88KM

Note (E11) 03.06r> silnik 1,4 16V 88KM

przesylka + 10zl lub 15zl pobranie lub 33zl kurier "Pocztex" Warszawa 506-907-906

Wystarczyło wejść na allegro na minutę żeby dużo wiedzieć.

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz ale byłem na allegro szukam tylko potwierdzenia tych danych co podałeś aby nie iść niepotrzebnie w koszta. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK!Nie byla to oczywiście złośliwość z mojej strony :D

Sprawdź jeszcze u siebie przewody ,żeby pomyłki nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem dziś przednie amortyzatory gazowe KBY- czy coś takiego - drogo trochę po 290 za sztukę + tuleje tylnie wachaczy przednich Delphi czy jak tam
:)
po 29zł za sztukę. Czekam do poniedziałku z wymianą. Zobaczę czy będzie milej po wymianie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro taniej po 250ZŁ . wolałem w sklepie u siebie na mieście - gwarancja itp. Kto tam wie skąd pochodzą z aukcji - może całkiem dobre?, a może wycofane ze sprzedaży na zachodzi z jakiegoś powodu ? Każdy wie, że najwazniejsze dla biznesu- to pozbyć się najgorszych rzeczy jak najszybciej. Nie chciałem też takich po 120zł . kiedyś takie tanie kupiłem do Skody- na przeglądze po tygodniu użytkowania wyszła skteczność amortyzowania 55-60 % lepiej nie ryzykowac dla siebie :) Tanie części są dla handlarzy co tanio naprawiają rozbitki. Ale jak kto lubi- wolny rynek i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny,a po jakim przebiegu postanowiłeś wymienić?Coś się działo nie ten teges?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko29 - wymieniam, bo cieknie przedni amortyzatro od strony pasażera, a tuleje wachacza wyszły przy okazji - na "szarpakach". Ale to nie było takie oczywiste- bo widoczne dopiero przy szarpaniu/rozciąganiu kół na boki (prawo-lewo). Przy sprawdzaniu amortyzatorów i trzepaniu góra-dół jakoś się nie rzuciło w oczy na przegladzie w maju- chyba, że dopiero teraz się pourywały, albo przegląd na sztukę. Przebieg 79500 km. A ile powinny wytrzymać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć ile powinny wytrzymać,u mnie wahacze wymieniali po 3 latach,jeszcze na gwarancji.Amortyzatory jeszcze mam OK(sprawdzane na trzepaczkach w lipcu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli...można powiedzieć że albo trzepaki mają do d....,albo taka wagę przykładają do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat robię u nich badania.... to nie jest zakład który robi to za flaszkę... o nieeeeee .... .wynik w procentach na ekranie komputera

 

EDIT.. aż sprawdzę w historii mechanicznej samochodu czy aby na pewno te amorki mam oryżinal :D

Edytowane przez graphia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poszukuje korka-zatyczki do pojemnika spryskiwaczy w Nocie. Moze ktos ma namiar na tani zakup w sklepie, lub u kogos. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dostaniesz.Podzwoń po rozbitkach z allegro,a jeszcze lepiej serwis.Było już tutaj o korku i niestety kolega musiał kopsnąć się do serwisu.Koszt to chyba było coś ok 20zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj trochę, suwmiarka w rękę i do sklepu. jest tyle różnych pojemników z chemią, napojami itp, że któryś korek-zakrętka będzie pasował. Ja zabezpieczyłem korek w Nocie 30 cm kawałkiem wędkarskiej żyłki z której zrobiłem smycz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam pytanie jak prawidłowo ma być założony filtr powietrza w Nocie 1.4 wersja 1 czy 2 z gory dzieki

post-56512-0-47247800-1350307374_thumb.jpg

Edytowane przez Komi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powietrze powinno przepływać od strony z ramką w kierunku strony bez ramki.

 

Poza tym inaczej się nie da raczej zamontować, gdyż zaślepka komory filtra nie zamknie się prawidłowo.

 

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G.a.polak sam sobie przeczysz w dwóch postach.

Drugi post jest prawidłowy,ramką w dół.

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Jacko

nie myślałem, że układ oczyszczania powietrza aż tak bardzo różni się w wersji 1.4 od wersji 1.6

 

a tak swoją drogą, to wystarczyło poszukać

 

<plaska_się_w_czoło_mode_on>

 

silnik 1.4

 

http://nissan4u.com/...ol/air_cleaner/

 

silnik 1.6

 

http://nissan4u.com/...ol/air_cleaner/

 

<plaska_się_w_czoło_mode_off>

Edytowane przez g.a.polak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i własnie dlatego mnie to nurtowało bo we wszystkich autach z jakimi mialem do czynienia zasada montarzu filtra jest tak jak w 1.6 a w 1.4 jest na opak dzieki za ostateczne rozwikłanie problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...