Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] co można podłączyć pod tą wtyczkę?


wacuś

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam wszystkich użytkowników klubu.

 

Podczas wymiany radia zauważyłem wolną wtyczkę 5 pinowę - (biała kostka).

 

Co można do niej podpiąć?

 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

 

 

Micra K11 po face liftingu

post-34837-1277826716,3293_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietruch86

ja taką kostkę miałem, ale musiałem ją wymontować bo mi nie pasowała do radia, bo do tej kostki podłącza się radio ale nie nie wszystkie maja właśnie takie wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napięć jeszcze nie sprawdzałem, zrobię to oczywiście.

Do radia raczej nie wydaje mi się - ponieważ jest kostka ISO. Czyżby podłączenie do radia było zdublowane? Pamiętam, że w Nissanach przed kostką ISO, było płaskie gniazdo bodajże na 5 lub pinów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napięć jeszcze nie sprawdzałem, zrobię to oczywiście.

Do radia raczej nie wydaje mi się - ponieważ jest kostka ISO. Czyżby podłączenie do radia było zdublowane? Pamiętam, że w Nissanach przed kostką ISO, było płaskie gniazdo bodajże na 5 lub pinów.

 

Pozdrawiam

 

 

To jest Kostka do radia. w tą kostkę wpina się kostke ISO do radia :

 

http://allegro.pl/item1084977931_zlacze_iso_nissan_micra_patrol_primera_sunny_inne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do radia są łącznie 3 kostki, tak jak widać na zdjęciu przejściówki Nissan-ISO, do której link dał demano. Ta kostka jest od tylnych głośników i bodaj sterowania wysuwem anteny.

 

Kiedyś w innym temacie rozpisałem kolory kabli instalacji radiowej, który za co odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpisuje dopiero teraz, gdyż wcześniej nie miałem kiedy.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc, kostka rzeczywiście była od radia, od tylnych głośników. Poprzedni właściciel pociął część oryginalnej instalacji i na skrętkę podczepił kostkę ISO. Stąd moje zdziwienie. Jakby ciężko było zakupić przejściówkę za 6,00 zł i zrobić jak należy.

 

Doprowadziłem instalacje do pełnej sprawności zgodnie ze schematem.

 

Pozdrawiam.

 

Zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...