Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Pompka do spryskiwaczy cieknie

Guest pietruch86

Recommended Posts

Guest pietruch86

Witam wszystkich, mam pytanie. Pewnego dnia zobaczyłem ze w zbiorniku spryskiwaczy nie ma płynu, wyciekł- co świadczy o tym plama na ziemi. Odkręciłem kilka śrubek i zobaczyłem że płyn wycieka od spodu pompki...to znaczy pompka działa normalnie po uruchomieniu drążka przy kierownicy, a płyn wycieka "u nasady" w zbiorniku, czyli w miejscu gdzie pompka łączy się ze zbiornikiem.

Czy będę musiał wymienić całą pompkę?, co mogło się stać?. Można to jakoś "szybko naprawić?

Guest bubar

wyjmij kolego pompkę i zobacz czy nie ma na niej uszczelki, takiej między zbiorniczkiem a pompką.. zawsze tak na szybko to możesz spróbować z jakimś zimeringiem..

Guest pietruch86

no rzeczywiście była tam uszczelka, i pompke dało wyciągnąć się fajnie śrubokrętem. Musiałem najechać na dziurę i pompka po prostu wysunęła się do góry i dlatego kapało.

Dzięki wielkie kolego.pozdro

Guest Tofu

miałem to samo choć i zbiorniczek sito ,,, ale z pod pompki też ciekło i ja bym wsadził osmarował jakimś silikonem albo patexem lepiej sie zachowuje podklejałem spojler i jest dalej taki przezroczysty i trzyma a silikon ,,,odpadł ,,

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...