Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dusi sie na benzynie


Gość kadlub
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ponieważ mój sunny (n14 1,4 benzyna w gazie 95r) dusi się na benzynie. Objawia to sie tym że po dodaniu gazu zachowuje sie tak jak by nie miał paliwa moge mu wsisnąc pedał gazu do końca a on bedzie miał takie same obroty dopiero po pewnym czasie wskączą odpowiednie. podczas jazy szarpie potrafi mieć pedał w podłodze a on zwalnia i zaczyna szarpać potrafi tez czasem strzelić z obudowy filtru powietrza. wymieniałem mu świece przewody i kopółke aparatu zapłonowego oraz filtr benzyny i powietrza. i nie wiem czy to wina pompki czy moze wtrysków. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już tak mam z pare miesięcy.

 

to nic nie da bo juz tak miał robione

 

ale to wtedy by były ślady ze gdzieś przecieka. chyba ze ta rurka jest w baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli dzieje się tak na bęzynie na na LPG ok to przepływomierz. Miałem tak jak wyczyściłem przepływke gwoździem ze szmatką i urwałem żarnik (150zl ała). Na gazie ok, na PB nie wchodził na wysokie dusząc się.

 

Kiedyś słyszałem ze można wprowadzić sunnego w tryb awaryjny,odpiąć kabel od przepływki, sciagąć klemę, wypić spokojnie piwko, założyć i odpalić czekając aż wentylator na chłodnicy włączy się i wyłączy po czym zgasić. Teoretycznie powinien przejść w tryb awaryjny i chodzić na całym zakresie obrotów. Wszystkie odbiorniki prądu powinny być wyłączone. Informacje taką uzyskałem w znanym wrocławkim sklepie z częściami do nyski od Faceta który wydawał się fachurą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...