Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak wymontować radio w n16 '03


Esox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy, mam awarie radia, posiadam wersje N16 z centralnym wyświetlaczem. Domyślam się że, aby wyjąć radio muszę zdjąć całą plastikową obudowę. Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych śrub a nie chce ciągnąc na siłę bo łatwo można pourywać zatrzaski. Potrzebuje informacji jak to zdjąć i czy po zdemontowaniu tej maskownicy radio jest normalnie przykręcone czy potrzebne będą jakieś specjalne uchwyty do wyjęcia radia ??

 

Bardzo proszę o szczegółowe informacje co i jak robić aby bez uszkodzeń wymontować radio. !!

 

Z góry dzięki !!

 

ps. czy te radia są kodowane ?? Bo kupiłem auto a w sumie żadnego kodu do radia nie dostałem ?!?

 

 

 

(szukałem jasnych wskazówek jak to zrobić ale nic konkretnego nie znalazłem na forum)

 

Moja wersja kokpitu:

12752094698048_F.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja widze juz sie znalazla :P, j tylko dodam, ze radio nie jest kodowane, mozna wyjac i podpiąc z powrotem i bedzie dzialalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja widze juz sie znalazla :P, j tylko dodam, ze radio nie jest kodowane, mozna wyjac i podpiąc z powrotem i bedzie dzialalo :)

 

a to cenna informacja dla mnie akurat

dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...