Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11.144 klima tylko przy wolnej jeżdzie


Gość rysuchom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów i proszę o poradę.W mojejP11.144, 1.8 2001r klima działa tylko do prędkości 60km./h Na postoju wszystko działa jak należy na wolnych i wysokich obrotach.Cały układ jest szczelny i sprawny, nowa chłodnica i osuszacz,świeżo napełniony układ, sprawna sprężarka.Mam pytanie czy może to być zależne od komputera a może od innego sterownika elektrycznego.Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojejP11.144, 1.8 2001r klima działa tylko do prędkości 60km./h

 

ale co? po przekroczeniu klima się wyłącza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tylko o od prędkości czy od prędkości obrotowej

 

Kochani proszę czytać uważnie ,przestaje chłodzić po przekroczeniu prędkości 60km/h.,zaś na postoju działa niezaleznie od prędkości obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa ale nie chłodzi.

 

to może sprężarka się rozłącza, sprzęgło nei trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po obrotach widać czy zazębia sprężarkę ...??? owszem przeczytałem ,,,i wynika że powyżej 60 przestaje działać ..a może masz nie domknięte na niebiesko bo ja przejechałem trase i widziałem że tz czułem że kiepsko działa a klima się odpalała zle pokrętło nie było do końca skręcone SENTRA ,,,,,to była nowsza niż P10 ,,,, ale działanie klimy jest sporo gadzetów co wpływają na jej działanie wiec warto elektryke przeglądnąć może jakiś przekażnika raz działa raz nie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...