Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak wyjąć kawałek złamanego kluczyka z zamka drzwi kierowcy


Gość rysuchom

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak nic nie da. Nie ma znaczenia czy jest w drzwiach czy wyjęty, a demontaż blachy trzymającej wkładkę też do miłych nie należy

 

HM Pozostaje chyba tylko serwis zamków, Oni już tam mają swoje sposoby na to. Ja niegdyś wyciągałem z wkładki z zamka od drzwi w mieszkaniu zapałki , to używałem takiego narzędzia ze stali chirurgicznej, którym stomatolodzy dłubią w zębach. Jeśli coś takiego byś zdobył to możesz próbować, a tak to jedynie ślusarz od zamków raczej zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którym stomatolodzy dłubią w zębach.

 

to się nazywa zgłębnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie może i się nazywać dłubaczbiggrin.gif, ważne że stal jest pożądna i się nie gnie jak zroisz z niej malutki ostry haczyk, a te dłubacze to są w różnych kształtach i różnie powyginane i ukształtowane Pewnie mają swoje nazwy ale to już zmartwienie dentystów smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kontakt zkimś kto przerabiał ten temat.Co po kolei mam zrobić aby wyjąć kawałek kluczyka z zamka drzwi kierowcy?

 

Miałem podobny problem kiedyś w Toyotce. Złamał mi się kluczyk w stacyjce...

Próbowałem to złapać na super-hiper kleje, płynne metale, dłubałem i nic nie udało mi się zdziałać. Kupiłem na szrocie stacyjkę i miałem dwa kluczyki do auta :D

Ale próbuj u ślusarzy - powinni pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...