Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przewód hamulcowy


Gość luka51

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Ostatnio przetarł mi się przewód hamulcowy tylny lewy i straciłem hamulce.. na szczęście przy małej prędkości w mieście, także ręczny dał radę :) ale problem w tym, że nie mogę znaleźć odpowiedniego nowego przewodu. Moje auto to Nissan Sunny 1,6 16V 1994r N14 hatchback 5drzwi wszystkie hamulce tarczowe z ABSem. W hurtowni dali mi coś takiego ca62d21de0e9.jpg

ale jak zdjąłem koło okazało sie, że to nie ten przewód. Podejrzewam, że ten jest do hamulców bębnowych a nie do tarcz. Mój wogóle ma inną końcówkę (takie oczko). Co mi Panowie poradzicie na to? Gdzie szukać ? Proszę o pomoc bo auto stoi juz dobry tydzien ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a weź przedni bo na pewno masz na oczko do aparatu hm a gwinty z drugiej strony powinny być takie same może coś z primy by podeszło ja wymieniałem z prawej strony założyłem lewy węźyk bo kosztował 30 a nie 70 zł ... albo dobry w każdym razie inny był i troszkę mi go przytarło o koło ale poprawiłem ...są fachowcy co Ci zmienią samą gumę na starych końcówkach mają zaciskarki do tego ja też chciałem dorobić ale akurat koleś zaciska tylko do węzy hyd do koparek i nie da rady takiego małego ale są warsztaty co to robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...