Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chromowane ramki halogenów


ranger

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z kolegów ma chromawane ramki halogenów przeciwmgielnych w Note po lifcie? Mogłby ktoś zapadać fotkę lub linka? Najchętniej na czarnym samochodzie :). Myślę nad zakupem - ale chciałbym zobaczyć jak to się prezentuje na samochodzie.

 

Czy ktoś słyszał o takich ramakch ale innego producenta? Nissan bardzo słono sobie liczy za takie dodatki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie zrobiłem zdjęcia ale ostatnio widziałem takie oto cudo na ulicy na granatowym i powiem Ci ze to zaciekawcie nie wygląda. Raczej troszkę niewypał. Tak samo ciekawie to jak światła LED-owe do jazdy dziennej. Bardziej wiejski tubing luk kryzys wiekowy niż prestiż i klasa. Ale to moje prywatne odczucia. Zrobisz jak uważasz. Mam nadzieje ze chodź trochę pomogłem w podjęciu decyzji

 

I tym się wydałeś. Pogadamy w poniedziałek, jak wrócę z wolnego... Albo nie, szkoda z Tobą gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów ma chromawane ramki halogenów przeciwmgielnych w Note po lifcie? Mogłby ktoś zapadać fotkę lub linka? Najchętniej na czarnym samochodzie :). Myślę nad zakupem - ale chciałbym zobaczyć jak to się prezentuje na samochodzie.

 

Czy ktoś słyszał o takich ramakch ale innego producenta? Nissan bardzo słono sobie liczy za takie dodatki :(

Witam,

to już było na forum pod linkiem:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/62842-chromowane-oczka/

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to już było na forum pod linkiem:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/62842-chromowane-oczka/

 

Faktycznie Myk, właśnie coś pamiętałem, że było, tylko jakoś namierzyć nie mogłem. Teraz gitara. Dzięki :)

 

Chyba Ci sie kolego coś pomyliło. Bierzesz mnie za kogoś innego.

 

Nie Tomku, nie pomyliło mi się. Zdradziłeś się tym, że pisałeś posty z Media. Zapomniałeś, że istnieje coś takiego jak adres IP. Twoje domowe IP, czyli z którego piszesz posty "teraz" też pochodzi z tstd, więc nie mów, że się pomyliłem. Nie będę już rozwijał tego tematu. Natomiast w tej sytuacji proszę Cię - zniknij z tego forum. Jako posiadacz Opla nie masz tu nic do roboty. Udzielaj się na oplowskich forach. Traktuję to wszystko jako żart - wprawdzie bardzo głupi, ale zapewne Ty miałeś radochę ;). Nie wracajmy do tego więcej.

 

Bardzo przepraszam szanownych kolegów za ten incydent i w sumie prywatne dygresje na łamach forum. Wszyscy zapewne wiecie, że cała sytuacja nie była sprowokowana przeze mnie. Jak się okazało intuicja mnie nie zawodziła już wcześniej. Przez jakiś czas nie będzie mnie na forum, więc sprawa na pewno przyschnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bądż taki sprytny używasz tylko 3 adresów przyczym nikomu nie podawalem ich po nr ,,, skoro jeden użytkownik "ranger" mówi mi żę tylko po nim jeżdzisz i twierdzi że cię zna to ja go wypytałem o adresy IP jego i Twoje i wyszło że oboje piszecie z jednej Firmy (pracy) mogłem też twierdzić że on ma 2 konta skoro obaj używacie 2uch TYCH SAMYCH ADRESÓW jak nie ma rozdwojenia jaźni to jego tłumaczenie mi pasuje ... miałem optować za Banem ale widzę żę kolega sam dorósł ...Żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...