Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] awaria w zawieszeniu, buja autem na nierownosciach


Gość Quadral

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Quadral

witam.mam p11 98rok 2.0td .od kilku dni gdy jade np.kostka przy predkosci od 80km/h zaczyna mi chodzic na boki caly samochod.pojechalem na stacje diagnostyczna.na trzepaku nic nie wyszlo.tuleje cale,wachacze tez,drazki stabilizujace rownierz.zero luzow na lozyskach. wymienilem rok temu przednie i tylne amorki.przod kayaba.tyl jakies tanie go***.z lewego lekko pociekl olej.czy to jest przyczyna takiego zachowania auta???? dzieki z gory mobilki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tuleje wszystkie OK i końcówki też, i nigdzie się nic nei odkręciło ani nie urwało to chyba amorki się skończyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje że lepiej mieć kpl wszystkich 4 rech kółek by autko sie równo przechybało a nie przód nie a tył ucieka np ...widać że amorki ,, bo testu amorów nie robiłeś ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam p11 98rok 2.0td .od kilku dni gdy jade np.kostka przy predkosci od 80km/h zaczyna mi chodzic na boki caly samochod.pojechalem na stacje diagnostyczna.na trzepaku nic nie wyszlo.tuleje cale,wachacze tez,drazki stabilizujace rownierz.zero luzow na lozyskach. wymienilem rok temu przednie i tylne amorki.przod kayaba.tyl jakies tanie go***.z lewego lekko pociekl olej.czy to jest przyczyna takiego zachowania auta???? dzieki z gory mobilki:)

Mogą "siedzieć" tylne górne mocowania amorów też taki objaw wystepuje. Coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item1089347864_no9_gorne_mocowanie_amortyzatora_tyl_primera_p11.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...