Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] daszek na tylna szybę


Gość gelek21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prezes_P12

Z tego co się orientuję to na allegro jest kilka ofert ale do kombi, ja osobiście poszukuję jakiegoś małego spojlerka na tył do liftbacka ale też puchy na allegro ;) trzeba szukać za granicą lub u dealera ;) mam katalog z akcesoriami do p12 i są tam takie "gażdżety", pytanie tylko po ile i czy są dalej dostępne. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam pytanie czy u nas w kraju można dostać taki daszek na tylna szybę?

witam z racji tego, że zakładałem podobny temat o lotce do P11 kombi wejdz na tą stronę:

http://www.cetus-tuning.pl/nissan.php

i najlepiej wyślij maila i zapytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gelek21

Z tego co się orientuję to na allegro jest kilka ofert ale do kombi, ja osobiście poszukuję jakiegoś małego spojlerka na tył do liftbacka ale też puchy na allegro ;) trzeba szukać za granicą lub u dealera ;) mam katalog z akcesoriami do p12 i są tam takie "gażdżety", pytanie tylko po ile i czy są dalej dostępne. Pozdro

ja mam na swojej p12 zamontowany taki spoiler na tyl NISSAN PRIMERA 02- SPOILER sedanz tego co widzialem na tej stronie to do hatchbacka tez sa wiec sobie zobacz. a z tym katalogiem to skad go mozna zdobyc? moze wzucisz jakies fotki z tego katalogu? i jak sie jezdzi na 17? ja mam 235/45/17 i jest niezle balem sie ze bedzie gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

ja mam na swojej p12 zamontowany taki spoiler na tyl NISSAN PRIMERA 02- SPOILER sedanz tego co widzialem na tej stronie to do hatchbacka tez sa wiec sobie zobacz. a z tym katalogiem to skad go mozna zdobyc? moze wzucisz jakies fotki z tego katalogu? i jak sie jezdzi na 17? ja mam 235/45/17 i jest niezle balem sie ze bedzie gorzej

 

Dawno, dawno temu ostatni raz byłem na tym forum, więc przepraszam z tak późną odpowiedź :P niestety link już nie działa... Co do katalogu to wziąłem wszystkie możliwe przy zakupie samochodu i cały czas je mam :D Co do zdobywania to chyba tylko allegro (w co wątpię) lub poszukać na google :P Powiedz co Cię konkretnie interesuje to może wkrótce coś wrzucę o ile będę miał trochę wolnego ;)17 spisują się świetnie! Komfortem nie ustępują 16 a wyglądają o niebo lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Powiedzcie mi w jaki sposob jest montowana taka lotka?

 

Wklejana?!?

 

 

http://www.tuning-z**e.pl/x_C_Dz__PD_64613086__PND_64612707__LL_0__PZTA_0D__PKTID_64621725.html

 

zamiast dwoch ** w nazwie strony wpiszcie ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotki są przyklejane ;)

 

na tych samych stronach co podałeś proponują coś takiego Klej

 

Wurth b.dobra firma, ostatnio wklejałem szybę w przednich drzwiach po spadła mi z prowadnicy (odkleiła się)

trzyma rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...