Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Lusterko wewnętrzne

Guest Guli
 Share

Recommended Posts

Guest Guli

Mam następujący problem. Ostatnio musiałem wyjąć lusterko wewnętrzne z mojego sunny i teraz za nic nie wiem jak je spowrotem założyć.

01a0cd5d.jpg

Ta część po prawej jest przykręcona do syfitu. kiedy wyjmowałem lusterko, tylko lekko pociągnąłem i samo wyskoczyło, a teraz nie mam zielonego pojęcia jak to tam wsadzić. Wcisnąć sie nie da, próbowałem na wszystkie sposoby. Jeśli ktoś wie jak to zrobic to byłbym wdzięczny :)

-Mi sie wydaje ze jak przykrecisz do sufitu to lusterko powinno wskoczyc ,bo tam jest śrubka na krzyżowy śrubokret i może nasmaruj czyms ta śrube i to lusterko zawsze może lużniej wskoczyć.

-Jeszcze widac że sa na lusterku z boku zatrzaski i może trzeba odpiać je z boku i sie odchyli ten uchwyt i wcisnac go ,a póżniej wcisnac lusterko.

Trzeba kombinowac.

Ps.jedno jest dobre że lusterko jest przykrecane do sufitu a nie klejone do szyby zawsze szyba ocaleje:D.

Guest Grzesiek94

Tak jak kolega wyżej napisał chyba najpierw przykręca się ten plastik do sufitu, a później wciska całość. Jakby tak nie dało rady to najwyżej swoje rozkręcę i zobaczę :)

Tylko żeby kolega GRZESIEK nie miał do główkowania jak założyć swoje lusterko:D.

No z tym to różnie może byc.Ale chyba nie takie skomplikowane.

Jeden plus to to że nie jest mocowane na szybie .

Bo można szybe zarobić wkładajac lusterko:D i zas ktos by zarobił kilka Jagiełło tzn stówek za szybe.A syfitówke to sie raczej nie zniszczy chyba że ktoś zdolny jest:D.

Guest Grzesiek94

No też właśnie :) Dlatego lubię rozwiązania japońców. Nie wszystkie są trafne i niektóre tylko na ich małe rączki, ale ogółem zawsze wychodzi bardzo dobrze :) Bo z lusterkiem mocowanym do szyby mogłoby być tak jak napisałeś :)

Guest Guli

Wydaje mi sie że uszkodziłem to lusterko przy wyjmowaniu. Ale przykleiłem jedno do drugiego sylikonem a potem przykręciłem do sufitu. Trzyma się aż miło :)

To gratulacje za sukces:whistle:.Jednak Polak potrafi jak chce:D.