Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Listwa drzwi


Radvrin

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zamocowana jest listwa na drzwiach:

1)przykręcona

2)przylepiona

3)na zatrzaskach/kołkach ?

przylepiona szarpniesz mocniej wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emeryt03

przylepiona szarpniesz mocniej wyjdzie :)

Sorki, ale jak to rozumieć? Jeżeli przyklejona, to raczej się oderwie? Pytam, bo też jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale jak to rozumieć? Jeżeli przyklejona, to raczej się oderwie? Pytam, bo też jestem zainteresowany.

z racji tego że miałem w P11 GT w kolorze nadwozia a w WP11 nie, pewnego dnia postanowiłem zrobić wymianę:) podważasz z jednego końca aby móc złapać i odciągasz (nie bój się drzwi nie wyrwiesz :)) później oczyszczasz i przyklejasz nową najlepiej to jakąś cienką tasmą dwustronną... ja zrobiłem to silikonem do szyb i też się trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna oderwac tylko żeby sie listwa niezdeformowała bo z plastikami to różnie bywa i mozna nozykiem do tapet podcinajac listwe .A naklejajac to można na taśme dwustronna i poprawić klejem do szyb takie kleksy zrobić żeby listwa nie odchodziła na brzegach drzwi bo z tymi taśmami to rożnie może byc.I jest dobrze podgrzać tasme odklejajac ta bała tasme Zeby ten klej na tasmie lepiej trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...