Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Potrzebuję porady


Gość Guli

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o taki pomyśle żeby pomalować te czarne plastikowe paski na zderzakach, listwy na drzwiach, klamki i wneke w której siedzi tylna rejestracja na jakiś inny kolor niż karoseria. Mam granatowego sunnego i myslełm żeby pomalowac te elementy na czerwono albo biało, (co do klamek nie jestem pewien bo myśle że z czerwonymi wyglądałby idiotycznie). Czy to nie będzie za duża wiocha i czy wogóle opłaca się cos takiego robić. A jeśli to może macie jakieś inne pomysły co do koloru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o taki pomyśle żeby pomalować te czarne plastikowe paski na zderzakach, listwy na drzwiach, klamki i wneke w której siedzi tylna rejestracja na jakiś inny kolor niż karoseria. Mam granatowego sunnego i myslełm żeby pomalowac te elementy na czerwono albo biało, (co do klamek nie jestem pewien bo myśle że z czerwonymi wyglądałby idiotycznie). Czy to nie będzie za duża wiocha i czy wogóle opłaca się cos takiego robić. A jeśli to może macie jakieś inne pomysły co do koloru?

powiem tak jeżeli masz ochotę to zmieniaj... ja na przykład miałem w WP11 czarne klamki i czarne listwy a zderzaki w kolorze i tak mi to nie dawało spać, że musiałem zrobić w kolorze i listwy i klamki (poszedł przeszczep ze starego P11GT), dla Mnie samochód najładniej wygląda w jednym kolorze, ale pamiętaj to Twoje auto :).. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

moja setka była niebieska a wszystkie ozdoby i lusterka były fioletowe i powiem że było całkiem nie głupio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...