Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

od czego ten wahacz?


Felson

Recommended Posts

Witam

Rok temu nabyłem komplet wahaczy do mojej K11, jakoś tak zeszło że za wymianę zabrałem się dopiero teraz. Okazało się, że prawy jest ok, lecz lewy różni się nieco rozmiarem i nie pasuje do mojego auta. Z uwagi na to, że zakup był rok temu, sklep odmówił wymiany. Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu pacjenta, to będę go mógł sprzedać i w ten sposób odzyskać pieniądze.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie mam kompletnie koncepcji od jakiego innego auta to powinno pasować.

Nie zastanawiało cię zaraz po kupnie ze wahacze są różne miedzy sobą. Z tego co się naoglądałem to nigdy nie spotkałem aby dwie strony tak diametralnie się różniły.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

blue_daba_dee bardzo dziękuję za pomoc. Faktycznie to musi być od B12 i N13, tym bardziej że 6-cyfrowy kod części różni się tylko jedną pozycją.

 

P11DK Problem w tym, że zamówiłem obydwa, przyszły w jednym pudle i obejrzałem dokładnie tylko jeden z nich, akurat na wierzchu był prawy - ten dobry jak się okazało. Widziałem, że w pudle jest też lewy wahacz ale mu się dobrze nie przyjrzałem. Wyszło przy próbie montażu że to niewłaściwa część, pech. Pozostaje teraz go sprzedać, a na przyszłość oglądać wszystko dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...