Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP11.144] po wymiani sondy lambda to samo...??? :(


Gość doofy_86

Rekomendowane odpowiedzi

Gość doofy_86

mam problem miałem o bardzo dużo przekroczona emisje spalin na przegladzie i powiedziano mi ze to sonda lambda. tam gdzie byl wynik w procentach mialem 500 do 650 a drugi wynik tam gdzie mialo byc chyba do 0,5 mialem 10. na benzynie i na gazie po regulacji gazu na lpg bylo wszystko ok ale na benzynie bylo tragicznie i w dodatku gasl

gasniecie nastepuje wtedy gdy np. jade jakies 3-4 tys obrotow zrzucam bieg obroty spadaja do 200 i albo wracaja po chwili "dławienia" sie do normy albo gasnie. powiedzieli mi ze to sonda wymienilem ja dzisiaj i dalej to samo. dodam ze jak sie rozgrzeje to na gazie nic sie nie dzieje nie gasnie nie dlawi sie jest ok pracuje rowno.

ratujcie bo do soboty musze miec sprawny samochod poniewaz mam swoj slub i moim autkiem bedzie jechal moj kolega zgasnie mu na skrecie i jeszcze mi rozbije i bedzie problemik chcialbym zeby samochod byl sprawny.

jak macie jakies pomysly co to moze byc to walcie moze ktos mial taki sam problem. jak ktos ma jakis pomysl to napiszcie odrazu jak sie go sprawdza poniewaz ja sie wogle nie znam na tych sprawach.

 

z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka instalacja LPG

mierzyłeś przepływomierz?? tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość doofy_86

jaka instalacja LPG

mierzyłeś przepływomierz?? tu

 

nie nie mierzylem instalacjia sekwencja tylko tyle wiem, poniewaz kupilem go dopiero 3 miesiace temu a zamieszanie przed slubem niezle i nie mam na nic czasu ale dobra pomierze z tym przeplywomierzem i bedzie wiadomo a to sie wymienia czy mozna czyscic i inne takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mierzylem instalacjia sekwencja tylko tyle wiem, poniewaz kupilem go dopiero 3 miesiace temu a zamieszanie przed slubem niezle i nie mam na nic czasu ale dobra pomierze z tym przeplywomierzem i bedzie wiadomo a to sie wymienia czy mozna czyscic i inne takie?

 

można czyścić, ale jak na LPG jest gitt to ja dla spokoju rozpiąłbym instalację LPG przy butli i pojechał do ślubu na PB i powinno być dobrze a jak się juz ogarniesz ze ślubem i małżonką to zobaczymy co tam u Ciebie w nismo jest nie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość doofy_86

można czyścić, ale jak na LPG jest gitt to ja dla spokoju rozpiąłbym instalację LPG przy butli i pojechał do ślubu na PB i powinno być dobrze a jak się juz ogarniesz ze ślubem i małżonką to zobaczymy co tam u Ciebie w nismo jest nie OK

 

jak to rozpiac instalacje lpg skoro to na gazie mi nie gasnie a na benzynie wlasnie gasnie??? hmmm czegos nie rozumiem to przez gaz moze gasnac ja moge tak zrobiec to nie problem ale to z benzynka sa problemy dopuki nie zalaczy sie na gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to rozpiac instalacje lpg skoro to na gazie mi nie gasnie a na benzynie wlasnie gasnie??? hmmm czegos nie rozumiem to przez gaz moze gasnac ja moge tak zrobiec to nie problem ale to z benzynka sa problemy dopuki nie zalaczy sie na gaz.

 

 

no właśnie bo może być tak, że popuszcza Ci parownik albo któryś wtrysk i dostajesz oprócz PB także LPG w ukłąd i zalewa silnik,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość doofy_86

no właśnie bo może być tak, że popuszcza Ci parownik albo któryś wtrysk i dostajesz oprócz PB także LPG w ukłąd i zalewa silnik,

 

 

iii... kurcze to nie fajno narazie umowilem sie z mechanikiem na czwartek gosc to moj kolega i jest ogarniety wiec chyba jak podepnie komputer to chyba powienien sprawdzic takie rzeczy ale to co napisales nie ladnie brzmi... :( ale ok sprawdze to co mowisz o parowniku bo to chyba droga rzecz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iii... kurcze to nie fajno narazie umowilem sie z mechanikiem na czwartek gosc to moj kolega i jest ogarniety wiec chyba jak podepnie komputer to chyba powienien sprawdzic takie rzeczy ale to co napisales nie ladnie brzmi... :( ale ok sprawdze to co mowisz o parowniku bo to chyba droga rzecz,

 

spoko nie ma dramatu, nie wiem jaki masz parownik ale zazwyczaj koszt regeneracji to jakieś pare złociszy jak robisz sam, a jak nie to musisz zapłącić za robociznę, nowy parownik do twojego auta to koszt około 220złociszy jakbyś chciał zmieniać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość doofy_86

spoko nie ma dramatu, nie wiem jaki masz parownik ale zazwyczaj koszt regeneracji to jakieś pare złociszy jak robisz sam, a jak nie to musisz zapłącić za robociznę, nowy parownik do twojego auta to koszt około 220złociszy jakbyś chciał zmieniać,

 

ok wiec dziekuje wznowie temat jak sie czegos dowiem w czwartek wtedy napisze co za jaki wyrok zapadl. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...