Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kontrolka rezerwy paliwa


Gość energy259

Rekomendowane odpowiedzi

Gość energy259

Witam mam pytanie co do kontrolki rezerwy paliwa ponieważ wskaźnik jest na maxa na dole a kontrolka rezerwy nie swieci sie przez caly czas tylko co jakiś czas sie zaświeci i gaśnie niewiem czy tak powinno byc jak jest u was chodzi o Terrano 2 2,7 TD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie dawno podobny temat był w primerach p11 zakładany.Może poczytaj tam.Jeden z kolegów rozkrecił w zbiorniku pokrywke i był syf w sitku .Kolega wyczyscił i było lepiej.A może byc podobnie że tak sie dzieje u ciebie,chyba że masz inna przyczyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co do kontrolki rezerwy paliwa ponieważ wskaźnik jest na maxa na dole a kontrolka rezerwy nie swieci sie przez caly czas tylko co jakiś czas sie zaświeci i gaśnie niewiem czy tak powinno byc jak jest u was chodzi o Terrano 2 2,7 TD

Witam łatwo sprawdzić co nie działa, potrzeba klucza nasadowego 10 i około 20cm kabelka pozbawionego izolacji po obu stronach tak na długości 1cm ). Odkręcamy dekielek w bagażniku ( za tylną kanapą ) odłączamy wtyczkę powinna być na 3 piny ( ja tak mam w R20 2,7TDI 98r. ) i uprzednio przygotowanym kabelkiem łączymy po dwa piny ( powinno pokazać 1-pełen zbiornik 2-pusty zbiornik 3-zapala kontrolkę rezerwy ) jeśli tak jest należy szukać przyczyny dalej - czytać w zbiorniku... pozdrawiam może pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winsurfingradom

A ja myślę że japońce tak mają bo rezerwa nie świeci normalnie tylko pulsuje a wygląda to tak zaczyna lekko się zapalać że czasem trudno dojrzeć i w miarę ubywania paliwa coraz silniej aż pali się stale i przeważnie zaczyna na samym dole rezerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...