Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Reflektory terrano II zamienniki


Gość jachu308
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim wozie były połamane te czarne ramki. Poprzedni właściciel zaniedbywał trochę samochód. Lampy i atrapa były zamocowane za pomocą wkrętów, opasek i drutu. Raptem trzy oryginalne zaczepy były wykorzystane. Reszta była połamana lub niekompletna. Nie było też jednego silniczka regulacji, drugiego nie było wcale.

 

Kupiłem na allegro kompletne, niezniszczone ramki razem z lampami i silniczkami. Musiałem przełożyć reflektory główne, bo te co kupiłem były brytyjskie. Muszę jeszcze pojechać ustawić światła ale to dopiero gdy skończę z zawieszeniem. Zresztą nawet teraz lampy świecą w końcu tak jak powinny.

 

Jeden z reflektorów głównych ma już trochę uszkodzony odbłyśnik, odłazi ta srebrna powłoka i chciałbym go wymienić ale na nowy.

 

Czy w ASO można kupić sam reflektor główny czy sprzedają tylko cały komplet czyli ramka, reflektor główny i przeciwmgłowy?

 

No i ile może to kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy od golfa2 pasują i grosze kosztują, tylko troszkę zabawy jest

Ale ja nie chcę nic od żadnego Golfa. Chcę oryginał, tym bardziej, że jeden reflektor mam nowy. Nie chcę nic przerabiać i kombinować. Chcę wyjąć stary i założyć nowy, bez zbędnej zabawy. Dlatego chciałbym kupić nowy reflektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu wracamy do koncepcji "pinćset"...

 

albo "czysta" jeśli usatsfakcjonuje Cię reflektor z angilka

 

Nie ma zamienników normalnych pieniądzach. Są używki w nienormalnych i te też się kiedyś skończą.

 

Nie bez powodów kombinujemy tu ze wszystkim co się da...a to szkła z b3, a to reflektory z n14 czy golfa... to nie z nudów :)

 

ja używam teraz wessemów :) z jakiegoś zetora, bardzo sobie chwalę :)

 

a jeśli z reflektora odłazi srebrne to się go nie wymienia na nowy, tylko wysyła do regeneracji... wróci w stanie lepszym niż nowy z aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej fotka pokazujaca w czerwonych kolkach elementy o ktore mi chodzi,

 

Jakos nie moge wstawic fotki po ludzku, blad mi wyskakuje ze zle rozszerzenie

 

http://i1280.photobucket.com/albums/a482/adamak1/4208110752_zps4d76173b.jpg~original

Edytowane przez rs77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ponieważ to mój pierwszy post-przedstawiam się-Marcin z Łodzi, od niedawna posiadacz Mavericka z 96 roku,

miło mi bardzo!

Mam pytanie dotyczącą lamp w Mavericku, czyli też Terrano II,prostokątna lampa bez okularów.

Na przeglądzie dowiedziałem się, że przedsiębiorczy poprzedni Właściciel założył lampy przednie od anglika,

Przeglądu nie otrzymałem, a że nie lubię oślepiać innych, to nie dam w łapę na przeglądzie-wolę wymienić lampy.

Ceny używek i nówek do T2 i M są zabójcze-prawie podwoiłbym wartość auta :D

Podcinanie uchwytów czy przerabianie grilla-nie leży mi-więc lampy z Sunny odpadają,

Powiedzcie proszę-co w lampach w T2 i M odpowiada za rozkład światła charakterystyczny dla aut LHD lub RHD? Odbłyśnik? Czy sam klosz?

 

http://allegro.pl/szklo-klosz-reflektora-maverick-ii-terrano-ii-i4153958606.html

 

Znalazłem coś takiego-czy przekładka samych szkieł zmieni lampy na poprawne? czy potrzebuję też wymieniać odbłyśnik?

Potrzebuję i proszę o pilną i rzeczową odpowiedź, najlepiej kogoś, kto temat przerabiał lub zna się na tym dobrze,

Z góry dziękuję!! 

Edytowane przez maverik_maverik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu wracamy do koncepcji "pinćset"...

 

albo "czysta" jeśli usatsfakcjonuje Cię reflektor z angilka

 

Nie ma zamienników normalnych pieniądzach. Są używki w nienormalnych i te też się kiedyś skończą.

 

Nie bez powodów kombinujemy tu ze wszystkim co się da...a to szkła z b3, a to reflektory z n14 czy golfa... to nie z nudów :)

 

ja używam teraz wessemów :) z jakiegoś zetora, bardzo sobie chwalę :)

 

a jeśli z reflektora odłazi srebrne to się go nie wymienia na nowy, tylko wysyła do regeneracji... wróci w stanie lepszym niż nowy z aso

Jakby ktoś chciał brytyjskie reflektory od Terrano "okularnika" to mogę odsprzedać dwa za stówkę. Chyba, że to za dużo to zawsze można się dogadać. To są same reflektory.

 

Nie chcę żadnych brytyjczyków, bo po prostu świecą w drugą stronę. Jest to zabronione a Polsce i wóz nie przejdzie przeglądu.

 

A co do firmy Wesem to robią świetne lampy. Dobrą firmą jest jeszcze WAŚ ale oni nie produkują reflektorów. Jest jeszcze firma Horpol.

Edytowane przez fred77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...