Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] zużyty kluczyk


Gość PawelRm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelRm

Mam takie pytanko. Ma ktoś może do odsprzedania nowy kluczyk (a własciwie tylko ta część z gumowymi przyciskami - http://cgi.ebay.co.uk/NISSAN-REMOTE-KEY-FOB-FRONT-COVER-/190411637189?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c556b01c5 )bo mi sie to zuzylo zupelnie i naciskam juz paznokciem na ten sensor. Lub moze wiecie jak to samemu zrobić tak żeby było ok ? po tym jak nigdzie nie dostalem tej części pomyślałem że może sam bym wyciął kawałek gumki i przykleił np na budapren w meiejsce tej wytartej gumki. Myślicie że to może zadziałać ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo i w sumie u mnie skończyło się na tym, że musiałem kupić w serwisie cały ten element - próbowałem go reanimować ale nigdzie nie mogłem dostać takiej małej gumeczki do styku. Zaprogramowali na nowo pilota (bo jest w tym elemencie), zapłaciłem chyba z 300 i pojechałem biedniejszy ale szczęśliwy ;-). Na szczęście immo jest w tej drugiej części kluczyka bo nie wiem ile by krzyknęli :-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skandal

Miałem ten sam problem w [WP11.144] i załatwiłem to bardzo szybko.

Kupiłem te pokrywki pilotów z gumkami (bo tylko ten górny element mają) w serwisie Nissana konkretnie T&T na Puławskiej w Warszawie (myślę że mają to w każdym autoryzowanym jak nie od ręki, to na zamówienie) i kosztowało trochę ponad 10zł dokładnie nie pamiętam. Zregenerowałem w ten sposób obydwa klucze.

U mnie problem był jeszcze gorszy bo miałem urwany włącznik w pilocie od zamykania,a pozostałe pozgniatane i zniszczone. Udało mi się dobrać podobne guziki na Wolumenie w Warszawie i tam też w jednym z pawilonów elektronik wylutował stare a wlutował nowe w pilotach.

 

Zdjcie1071.jpg

 

Za 4 przełączniczki w dwu pilotach policzyli mi ok40zł dokładnie nie pamiętam bo to było 2 lata temu.

Może dużo może nie, za naprawę kluczyków w sumie zapłaciłem około 80zł, i wyglądają prawie jak nowe.

 

Zdjcie1070.jpg

 

Spróbuj w ten sam sposób.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie tak ostro pociągnęli w salonie w Gdańsku, ale z jednym kluczykiem nie dało się nic zrobić i cały środek był potrzebny nowy. W drugim tylko gumki górne miałem wymienione. No ale może w Wa-wie byłoby taniej tyle, że ze Słupska mam troszkę bliżej do Gdańska ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro sprzedawca o nicku wiesiula0 sprzedaje same gumki, są to zamienniki ale wyglądają bardzo dobrze i pasują idealnie. Właśnie dziś otrzymałem zamówioną gumkę i wymieniłem w kluczyku. Tylko należy pamiętać, że wymiana samych gumek nie pomoże na długo, trzeba wymienić mikrostyki na płytce drukowanej w środku kluczyka bo wnet znowu gumki będą do wymiany. Wadą oryginalnych styków są gumowe przyciski. Ja wymieniłem na takie z plastikowymi kołeczkami o podobnych wymiarach. Teraz wciska się lekko i gumki się nie zużywają tak jak przedtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monia689

Ja naprawiałam cały kluczyk na terenie Katowic, najpierw zamówiłam gumeczki w serwisie chyba 50 zł za komplet do kluczyka, a potem zawiozłam do elektryków którzy wszytskie styki (to co jest w srodku "płytki") wymienili (50 zł kluczyk) i od tego czasu chodzi wszystko super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Topeczek

Ja naprawiałam cały kluczyk na terenie Katowic, najpierw zamówiłam gumeczki w serwisie chyba 50 zł za komplet do kluczyka, a potem zawiozłam do elektryków którzy wszytskie styki (to co jest w srodku "płytki") wymienili (50 zł kluczyk) i od tego czasu chodzi wszystko super...

 

 

Witam - a mogłabyś podać jakieś namiary gdzie można w Katowicach wymienic te styki ? U mnie niestety jeden padł i nie wiem gdzie go moge dokupić i wymienić, a gumki jeszcze sa w dobrej formie.

 

Bardzo prosze o jakiś namiar.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam - a mogłabyś podać jakieś namiary gdzie można w Katowicach wymienic te styki ? U mnie niestety jeden padł i nie wiem gdzie go moge dokupić i wymienić, a gumki jeszcze sa w dobrej formie.

 

Bardzo prosze o jakiś namiar.

 

Pozdrawiam.

 

 

Zakup na allegro mikro styki oraz gumki i daj elektronikowi np. od tv i rtv i niech ci usunie stare i wlutuje nowe chyba że posiadasz lutownicę do precyzyjnego lutowania to zrobisz to sam , co do mikro styków to tak jak pisał kolega wyżej kup z guziczkiem plastikowym są naprawdę dobre sam wymieniałem działa rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...