Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] brak kierunkowskazow


Gość szymoncz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szymoncz

Hej mam problem z kierunkowskazami w P10, najpierw spalil mi sie bezpiecznik, po jego wymianie na 2 dzien nastapil nagly zanik kierunkowskazow, myslalem ze to znow bezpiecznik ktory jednak okazal sie byc dobry. Czy to moze byc wina przerywacza? Jak tak to gdzie go znalezc pod maska??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emeryt03

To może być przerywacz. Nie wiem jak w P10, ale w P11 ( i w innych autkach też) przerywacz jest od spodu pod deską rozdzielczą ( pod kolumną kierownicy albo lekko w prawo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem z kierunkowskazami w P10, najpierw spalil mi sie bezpiecznik, po jego wymianie na 2 dzien nastapil nagly zanik kierunkowskazow, myslalem ze to znow bezpiecznik ktory jednak okazal sie byc dobry. Czy to moze byc wina przerywacza? Jak tak to gdzie go znalezc pod maska??

 

U mnie było podobnie - najpierw padł bezpiecznik od kierunków. Zmieniłem i sprawdziłem - sadził lewy kierunek. Po posprawdzaniu wszystkiego okazało się, że uszkodzony był wyłącznik awaryjnych. Kupiłem drugi i po problemie. Opisywałem problem w temacie odnośnie kierunków - poszukaj - może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...