Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12]Gaśnie....problem Prosze o porade przed kupnem


Gość kiterss1984

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kiterss1984

Witam. Przymierzam się do kupna P12 2002 2,0 benzyna model 2003. Autko z niemiec. Wizualnie igiełka. Silnik żyletka. Mam jednak pytanko. Przy zapaleniu autka i bez dodawania gazu autko gaśnie. Przy zapaleniu i przegazowaniu jest ok. Co to może byc. Żadna kontrolka się nie pali-wszystki gasną w odpowiednim momencie. Być może to pierdoła ale wolę się upewnić. Facet proponuje jechać do serwisu boscha i sprawdzić. Sprawdżą to?? Autko trochę kosztuje więc nie chcę kupić szrotu. Może ktoś miał podobny problem??Druga rzecz-przy ruszaniu (przerzucaniu) BIEGÓW da się usłyszeć metaliczny dźwięk. biegi wchodzą jak masełko. Może coś poluzowane?? proszę bardzo o pomoc...

 

Bardzo przepraszam za uhybienia... po prostu goni mnie czas... To się już nie powtórzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byś tak łaskawie napisał jaki to silnik bo forum obecnie nie zrzesza jasnowidzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak tagów i nic nie wiadomo proponuje na początek poczytać ten mały regulaminek Pozdro i Witamy

 

Przeczytaj zanim napiszesz!!!

Przed napisaniem nowego tematu zapoznaj się z zawartością działu. Użyj lokalnej wyszukiwarki w celu upewnienia się, czy temat nie był już poruszany (link szukaj u góry strony). Nie powielamy tych samych tematów i postów wielokrotnie. Tematy, które będą dotyczyły problemów już wcześniej opisywanych będą poprostu zamykane, a następnie usuwane.

 

Zakładając nowy temat przed jego treścią otaguj model np. [P10], [W10], [P11], [WP11], [P11.144], [WP11.144], [P12], [WP12]. Następnie nadaj mu taki tytuł (używaj także opisu), żeby nikt nie miał wątpliwości o czym piszesz. Postaraj się zamieścić w nim jak najwięcej słów kluczowych opisujących Twój problem.

np. [P11] Stuki w lewym przednim kole

opis - tylko podczas skręcania w lewo

 

Nie umieszczaj w tytule tematu terminów zastępczych jak: "pomoc", "problem", "pilne", "nie wiem co robić" itp.;

Jeśli coś sprawia Ci trudność, skontaktuj się z moderatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...