Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP12] Mułowaty przy ruszaniu w dużych temperaturach


t-olo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Ostatnio zauważyłem taki problem, że przy dość wysokich temperaturach na dworze jakie teraz panują i po dłuższej jeździe w nich, moje nissmo nie reaguje tak dobrze na dodanie gazu jak powinno - chodzi w szczególności o szybkie ruszanie. Kiedy jest chłodniej i jeszcze długo nie jeździłem wszystko jest ok. Jak dodam gazu to od razu się mi autko zbiera. A tu przy tych gorączkach jakiś klops. Dopiero jak pod około 2000 obr/min wejdzie to turbina porządnie zaskoczy i jest oko. Od razu dodam, że turbinkę mam po regeneracji jakieś 8 m-cy temu bo problem miałem z tym zaworem podciśnienia, który jest na turbinie zamontowany. Zawór wymienili i turbinkę zregenerowali. Do tej pory wszystko było oko, a tu jakieś takie dziwne rzeczy się czasem dzieją. Czy może miał ktoś taką przypadłość? Co może być nie tak? Pozdrawiam. OLO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podobna przypadlosc. dostarczylem silnikowi troche chlodniejszego powietrza z nadkola. zdemontowalem przedni zderzak a potem puszke rezonansowa. wycialem w jej plastikowej obudowie 2 podluzne otwory i zamontowalem z powrotem. teraz auto bierze powietrze czesciowo z puszki w nadkolu i rury w komorze silnika, ktora zasysa powietrze do filtra. Chcialem zaslepic calkowicie ta rure ale nie dalo rady bo przy gazowaniu autem gwizdalo. Teraz jest lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...