Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

VERSA tarcze hamulcowe


Gość gabis13snoty is

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gabis13snoty is

Witam wszystkich.

Jestem nowym członkiem grupy użytkowników Nissana niestety Versy. Proszę o pomoc ponieważ mam poważne problemy z zakupem części i naprawami.

1) poszukuję tarcz hamulcowych i klocków oryginalnych lub zamienników - autko z 2007 I półrocze a podczas hamowania ciężko utrzymać kierownice tak nią szarpie- podejrzewam, że tarcze pod wpływem temperatury deformują się.;

2) poszukuję filtra kabinowego;

3) mam uszkodzony zamek bagażnika- otwiera się ale nie daje się zamknąć - dźwignia nie wraca w pierwotne położenie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem nowym członkiem grupy użytkowników Nissana niestety Versy. Proszę o pomoc ponieważ mam poważne problemy z zakupem części i naprawami.

1) poszukuję tarcz hamulcowych i klocków oryginalnych lub zamienników - autko z 2007 I półrocze a podczas hamowania ciężko utrzymać kierownice tak nią szarpie- podejrzewam, że tarcze pod wpływem temperatury deformują się.;

2) poszukuję filtra kabinowego;

3) mam uszkodzony zamek bagażnika- otwiera się ale nie daje się zamknąć - dźwignia nie wraca w pierwotne położenie

Pozdrawiam

Ad 1. Tarcze na allegro . Są co prawda do tiidy ale można poszukać w necie czy się różnią. Być może temat był na forum.

 

 

Ad 2. Tu masz wszystko o filtrze kabinowym gdzie kupić jak wymienić

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gabis13snoty is

Witam

dziękuję za podpowiedzi lecz nie wiele mi one dały w przypadku tarcz. Versa ma inne tarcze niż Tida- mają większa średnicę, tj. fi= ok.290mm, fi otw. pod piastę=66, fi podz. śrub=114, grubość = 25.

Może ktos z kolegów wie z jakiego modelu dostępnego w europie, tarcze mogą pasować do versy.

byłem w serwisie nissana i tam powiedzieli mi, ze jeszcze nikt w Polsce nie zamawiał tarcz do versy i nawet na składzie w Amsterdamie ich nie ma. Koszt takiej tarczy to ponad 500zł. a termin dostawy raczej bardzo długi - kilka miesięcy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...