Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] koszt wymiany sprzęgła


Gość stoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

bardzo proszę o informację - jeśli ktoś taką posiada - ile kosztuje mniej więcej wymiana sprzęgła (koszt części, a także koszt robocizny) w Almerze z 2002 1.5 16v benzyna. Przepraszam jeśli gdzieś na forum już taki temat istnieje, ale ciężko szuka się czegoś o czym nie ma się bladego pojęcia - pytanie jest od mojego taty, który nie ma dostępu do internetu, za to ma córkę ignorantkę motoryzacyjną :]. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy no napewno idzie tarcza docisk i łożysko koszty zależne od firmy jaką się zakłada jak nie do rajdówki to wystarczy Valeo (pare osób spaliło to sprzęgło czy im się rozpadło)choć ja smogiam i nic mu nie dolega wiec jest ok .. lub troszke droższe Aisin czy jakoś tak ,,,, zobacz na Allegro w ceny i Ci wyjdzie do mojego SR20 Valeo za 300 zł wymiana chyba 150 ??? jak dobrze pamiętam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem wycenę wymiany sprzęgła na Aiscin - 530 + 170 robocizna ... Strasznie dużo :( Może poszukam gdzie indziej ... Cena dotyczy oczywiście kompletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem wycenę wymiany sprzęgła na Aiscin - 530 + 170 robocizna ... Strasznie dużo :( Może poszukam gdzie indziej ... Cena dotyczy oczywiście kompletu

 

Almera to nie Fiat 126p - 170 PLN za robociznę uważam za uczciwą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Almera to nie Fiat 126p - 170 PLN za robociznę uważam za uczciwą cenę

tu masz racje bo jeden mechanik mi powiedzial 400 za wymiane sprzegla a mieszkam w malym miasteczku jak mieszkalem 17 lat w wawie to tam jakos taniej robikllem a tu za rozrzad niedosc ze zapalcilem 500 za sama robote to nie zrobione bo szarpie dusi sie dlawi i gasnie plus glowica 650 szlify i dotego 4 orginalne popychacze i 4 od golfa podobno pasujace i czesci okolo 700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenę masz dobrą bo ja płaciłem 250 zł i jeszcze fura stała na kanale bo wyszły przeguby

sprzęgło masz dobrej firmy choć ja na moje Valeo nie narzekam choć super nie i różnica między 1.6 a 2.0 też jest duża w cenach w robocie nie sądzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witajcie!!

 

co myślicie o sprzęgłach nipparts? jakiej jakości są? czy polecacie? niestety muszę już wymieniać i nie wiem co kupić;/. doradźcie coś dobrego w dobrych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja również obecnie mam dylemat dotyczący Nippartsa.

Jest wyprzedaż i mogę takowe zakupić za 400 PLN, a akurat słabo markę znam.

 

Co sądzicie?

 

http://www.sprzeglo.com.pl/sprzegla-nipparts-kola-dwumasowe-nipparts-opinie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. Wznawiam temat bo mam problem ze sprzęgłem. Ostatnio byłem u znajomego mechanika i stwierdził że sprzęgło do wymiany. Chciałem zapytać co polecacie bo podobno większość zestawów sprzegła ( tarcza, docisk, łożysko) to to samo i czy kupie lukasa valeo czy inne to cena i jakość  ta sama.... i drugie pytanie czy mając dostęp do narzędzi i garażu mogę sam spróbować je wymienić ( sam wymieniałem sprzęgło w maluchu i polówce).

 

Po kilku dniach namysłu i poszukiwań postanowiłem oddać almere do mechanika.

Może komuś się przyda inf że koszt wymiany sprzęgła to 300 zł za robotę i   400 za sprzęgło - dodam że byli tacy co 500 za robotę wołali także warto szukać albo podzwonić. 

Edytowane przez parker80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...