Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Na co zwrócić uwagę przy kupnie taniego sunny.


Gość smoq5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym kupić tani samochód na dojazdy do pracy, na allegro są Sunny poniżej 2000zł i coś takiego będę chciał zakupić.

Obojętne mi czy będzie to 2.0D czy jakaś benzyna+LPG, nie oczekuje po aucie w tej cenie cudów, jednak chciałbym zapytać na co zwrócić uwagę,

jakie są słabe punkty, które z pozoru mogą być nie zauważalne w tych autkach?

Ewentualnie być może ma ktoś z forumowiczów ma autko w moim zasięgu cenowym do sprzedania (najlepiej z lubelskiego :) )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek94

Witaj, tanich a dobrych Sunnych to jeszcze nie widziałem ;P Ale jeśli kupujesz coś takiego to tak:

1. Sprawdź kielichy (pod okryciem w bagażniku) Jeśli nie ma rdzy na błotnikach to tez sprawdź, a jak już jest to pewnie w środku tym bardziej jest :)

2. W drugim punkcie to możesz się pomodlić nad silnikiem, żeby na strzała palił i za dużo nie żarł paliwa :rofl:

3. Sprawdź zawieszenie, jak tani i stary to kto wie czy nie jest jeszcze na oryginalnym. A jeśli tak to może później pływać na drodze.

Noo, byłoby na tyle z mojej strony. Myślę, że chociaż trochę pomogłem :)

 

P.S

Trzeba było tutaj napisać i tutaj tez radze dodatkowo poczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość momopole

poszukaj jeszcze informacji (gdzieś na forum jest o tym) bo w silnikach 2.0D lubią się wywiewać uszczelki spod głowicy i ponoć nie wszyscy to dobrze naprawiają, czyli w krótkim czasie awaria wraca

blachy głównie kielichy, progi i nadkola

no i wracając do silnika to czy gdzieś nie cieknie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie buda musi był wmiare przyzwoita bo silnik zawsze można wymienić ...

tak jak kolega mowi progi i nadkola sprawdżić jak podłóżnice czy po szczałach nie pognite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...