Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chłodnica klimatyzacji


Gość Marcin Pietrowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin Pietrowicz

Witam

 

Witam wszystkich na forum. Ja po raz pierwszy :)

Samochód to Almera N16 2002 2.2 diesel

Klimatyzacja wysiadła, byłem w serwisie i okazało się, że są przecieki na chłodnicy. Nowa kosztuje ok 500zł do tego skraplacz kolejna mała setka. Zastanawiam się nad używaną. Macie jakieś uwagi na ten temat - różnica w cenie spora. Przeglądałem i wyszło, że za komplet ze skraplaczem zapłaciłbym około 200zł

Poradźcie coś, za 3 tygodnie dłuższy wyjazd a tak na prawdę już teraz ledwo żyję jak mam gdzieś po mieście przejechać.

 

 

Pozdrawiam

Marcin Pietrowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alu też spawają może ci dziury załatają a uzywak jak używka jak dobra i posłuży o ok ale nowe to nowe pewne z gwarancją i musi działać i wiesz że temat masz zamknięty ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłodnica klimatyzacji, jako, że jest na pierwszym planie, jest najbardziej narażona na uszkodzenia. Ja bym nie ryzykował używanej, chyba, że z gwarancją, ale takiej nie dostaniesz. U mnie m-c temu była wymiana, zapłaciłem za całość trochę ponad 700 zł. Lux teraz chłodzi i nawet największe upały są teraz niegroźne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Witam wszystkich na forum. Ja po raz pierwszy smile.gif

Samochód to Almera N16 2002 2.2 diesel

Klimatyzacja wysiadła, byłem w serwisie i okazało się, że są przecieki na chłodnicy. Nowa kosztuje ok 500zł do tego skraplacz kolejna mała setka. Zastanawiam się nad używaną. Macie jakieś uwagi na ten temat - różnica w cenie spora. Przeglądałem i wyszło, że za komplet ze skraplaczem zapłaciłbym około 200zł

Poradźcie coś, za 3 tygodnie dłuższy wyjazd a tak na prawdę już teraz ledwo żyję jak mam gdzieś po mieście przejechać.

 

 

Pozdrawiam

Marcin Pietrowicz

 

 

 

 

chłodnica kosztuje 280 zł wiem bo sam nie dawno kupywałem w flocie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...