Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

awaria wyswietlacza funkcyjnego nawiewu


xman70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu zniklo mi podswietlenie polowy wyswietlacza nawiewu w xsie t30 z 2003r :( akurat w miejscu wyswietlania temperatury. Mam pytanie: czy to tylko zaroweczka czy wyswietlacz padl, i czy samemu i jak moznaby to wymienic? Dzieki z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kondziu81

Witam. Mam ten sam problem i z tego co wiem to do wymiany jest żaróweczka. Ale jak ktoś wie coś więcej to proszę o pomoc i może też podpowie jak to się wymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Reaktywuję temat. Jak na razie w Xie siadają mi tylko żarówki, ale za to sukcesywnie. Dziś po tygodniowej przerwie odpaliłem Xa i co.. lewa część wyświetlacza nawiewu nie ma podświetlenia. Mam X-traila z 2001, chodzi o ten panel klimatronik. Stukanie pukanie nie pomaga. Nie świeci się i już. Czy koś kiedyś wymieniał żarówki w tym urządzeniu? Mam taki układ, że poniżej tego panelu całego jest wolna przestrzeń (nie jak w późniejszych i lepiej wyposażonych wersjach), czy to pomoże dogrzebać się do urządzenia? Tak przy okazji - nie działa mi też podświetlenie części prędkościomierza, tak od 70 w górę nic nie widzę ;-), czy może ktoś wie jak to wszystko zdemontować i przy okazji próbować nie zepsuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...