Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

awaria wyswietlacza funkcyjnego nawiewu


xman70

Recommended Posts

Witam. Kilka dni temu zniklo mi podswietlenie polowy wyswietlacza nawiewu w xsie t30 z 2003r :( akurat w miejscu wyswietlania temperatury. Mam pytanie: czy to tylko zaroweczka czy wyswietlacz padl, i czy samemu i jak moznaby to wymienic? Dzieki z gory za pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest kondziu81

Witam. Mam ten sam problem i z tego co wiem to do wymiany jest żaróweczka. Ale jak ktoś wie coś więcej to proszę o pomoc i może też podpowie jak to się wymienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest RysiekB

Reaktywuję temat. Jak na razie w Xie siadają mi tylko żarówki, ale za to sukcesywnie. Dziś po tygodniowej przerwie odpaliłem Xa i co.. lewa część wyświetlacza nawiewu nie ma podświetlenia. Mam X-traila z 2001, chodzi o ten panel klimatronik. Stukanie pukanie nie pomaga. Nie świeci się i już. Czy koś kiedyś wymieniał żarówki w tym urządzeniu? Mam taki układ, że poniżej tego panelu całego jest wolna przestrzeń (nie jak w późniejszych i lepiej wyposażonych wersjach), czy to pomoże dogrzebać się do urządzenia? Tak przy okazji - nie działa mi też podświetlenie części prędkościomierza, tak od 70 w górę nic nie widzę ;-), czy może ktoś wie jak to wszystko zdemontować i przy okazji próbować nie zepsuć?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...